Поради щодо вибору мінітрактора

При виборі трактора слід враховувати, що важливо знайти модель, за допомогою якої можна вирішувати більшість робочих завдань. Універсальна модель підійде найкраще, якщо у вас поки що немає сільськогосподарської техніки.

Що важливо для покупки мінітрактору

Якщо ви вирішили купити минитрактор Dongfeng, ознайомтеся з наступними порадами, щоб вибрати найкращу модель.

Особливості вибору мототрактора

Вирішіть, який трактор вам потрібний. Для багатьох фермерів досить невелика модель. Такі машини є універсальними і можуть використовуватися як для польових робіт, так і для робіт у дворі.

  1. Основні завдання, які виконуватиме машина. Подумайте про типи сільськогосподарських завдань, які хочете вирішувати за допомогою техніки. Це допоможе вам визначитися з моделлю, яка вам потрібна. Це також важливо пам’ятати при виборі додаткового обладнання. Тому вирішіть, в яку пору року ви працюватимете на тракторі. Це буде прибирання снігу або кіг лук, наприклад. Таким чином, ви зможете визначити потужність двигуна та необхідні додаткові механізми.
  2. Якої потужності має бути мотор. Обов’язково купуйте міні-трактор з хорошою потужністю. Це може бути від 45 до 75 кінських сил. Визначення типу навісного обладнання допоможе вибрати мотор потрібної потужності. Для різних розмірів та типів обладнання потрібна своя потужність.
  3. Вантажопідйомність. Компактні трактори різних розмірів відрізняються між собою за вантажопідйомністю. Тому слід розуміти, які типи матеріалів ви плануєте перевозити. Це буде гравій, мульча, сіно чи добрива. Завдяки цьому ви виберете потрібну машину.
  4. Скільки годин ви плануєте працювати. Розмір безпосередньо впливає на час, який ви проведете за роботою. Якщо у вас невеликий бюджет, і ви купуєте міні-трактор, вам потрібно розуміти, що час виконання роботи буде досить великим.
  5. Це новий трактор або б/в. У тому випадку, коли ви купуєте стару машину, зверніть увагу на кількість годин, яку вона відпрацювала. Віддавайте перевагу варіантам, що пропрацювали менше ніж п’ять тисяч годин.

Інтернет-магазин https://minitraktor.com.ua пропонує великий вибір міні-тракторів для вирішення різних завдань. Всі моделі мають високу якість та практичні у використанні. З їх допомогою ви зможете виконувати весь спектр робіт швидко та ефективно. Якщо вам потрібна допомога із вибором, звертайтесь до менеджерів компанії. Вони допоможуть вибрати потрібний варіант.