Переваги віртуального Windows сервера

Віртуальний сервер, іноді їх ще називають vps (virtual private server), vds (virtual dedicated server) або просто дедік від слова dedicated (виділений сервер), особливої для вас немає. Це пристрій, який знаходиться в центрі дата і надає свої потужності в оренду звичайним людям. Якщо ви вмієте користуватись звичайним комп’ютером, то зможете і віртуальним сервером. На них ставиться операційна система Windows Server, яка за своїм інтерфейсом практично нічим не відрізняється від звичайної Windows. В принципі, вам не потрібно морочитися, як вони працюють, де знаходяться і т.д. Вам це звичайний комп’ютер, який знаходиться віддалено і до нього можна підключитися звідки завгодно.

Чим хороший віртуальний windows сервер

— Контроль над пристроєм. Власник може настроювати сервер під свої потреби та встановлювати будь-які програми та програми.
— Немає жодних обмежень. Кількість працюючих програм, піднятих сайтів, баз даних тощо. не лімітується, як часто буває з дешевими послугами звичайного хостингу. Обмеження визначаються лише потужністю сервера.
— Незалежність ресурсів. Кожен працюючий сервер використовує виключно свої ресурси, ви не будете ні з ким ділити оперативну пам’ять або процесор.
— Ціна. Віртуальний сервер https://www.cloud.net.ua/virtualserver.html за ціною виходить набагато нижче за фізичний і простий в обслуговуванні.
— Масштабованість. Додати ресурси до vds серверу можна або самостійно через панель в особистому кабінеті, або на запит у техпідтримку. Якщо поточної потужності перестало вистачати, то доплачуєте лише за пару гігабайт оперативної пам’яті та користуєтеся далі. При цьому жодних переустановок систем та втрат даних не відбувається.

Для чого використовується віртуальний vds сервер

— Для високонавантажених сайтів. У вас сайт із відеоконтентом, високим трафіком чи зі складною логікою роботи, яка виконується на стороні сервера? Через високе завантаження звичайний хостинг може не підійти.
— Для запуску програм автоматизації. Займаєтеся масовими розсилками, реєстраціями, використовуєте ботів для накрутки. Або просто працюєте з великою кількістю облікових записів. Арендуйте сервер і робота цих програм не заважатиме основним справам.
— Для цілодобової роботи. У вас є софт або програми, які повинні працювати 24/7? Сервер відмінно підійде, адже розташовується далеко і завжди в режимі онлайн.
— Для любителів халяви. Безкоштовно накачали з торентів чи інших сайтів кряки програмного забезпечення чи різні медіафайли? Пам’ятайте, що безкоштовно ліцензійний софт зазвичай ніхто не розповсюджує. Забезпечте ваші особисті дані та запускайте подібні програми на сервері. Навіть якщо там буде вірус, то на ваш власний комп’ютер він ніяк не проникне.
— Як джерело додаткової потужності. Навіщо вантажити домашній комп’ютер, якщо його можна не вантажити? Використовуючи сервер, ви не будете чути скрупульозного дзижчання вашого ПК від перевантажень. А якщо комп’ютер у вас слабкий або старий, то використання vds буде справжнім подарунком.

Переваги сервісу оренди віртуальних серверів

— Сервіс надає як віртуальні сервери, так і виділені. Доступна навіть вічне придбання сервера.
— Є як стандартні, так і суперпотужні сервери з оперативною пам’яттю до 1920Гб та 240-ядерним процесором.
— Операційні системи можна вибрати з готового списку або завантажити ISO-образ.
— Фізично сервери розташовані в країнах Європи або Голландії (країна вибирається під час замовлення).