Що таке рекламні штендери?

Будь-якій компанії для успішного просування необхідна зовнішня та внутрішня реклама. Це допомагає привернути увагу потенційної аудиторії та в короткий термін зробити будь-який продукт чи послугу популярним та затребуваним. З огляду на поширеність і актуальність реклама представлена великою кількістю різновидів, що мають свої особливості та ефективність.

Вигадлива назва визначає звичні рекламні засоби, які можна зустріти на будь-якій міській вулиці. Штендерами називають прості конструкції, які заклад виносить за межі з метою реклами товарів чи продукції. Їх встановлюють поряд з магазином або кафе та розміщують найактуальнішу інформацію: новинки меню, гарячі знижки та вигідні пропозиції.

У популярних рекламних стійок є звичніша назва — розкладачки, яка відповідає їх конструкції. Кожна фірма адаптує види штендерів під специфіку рекламованих продуктів, щоб залучити максимальну кількість покупців. Популярність рекламного інструменту (заказать штендер можна за посиланням) обумовлена матеріальною доступністю та ефективністю.

Перед тим, як замовити штендери, слід ознайомитися з перевагами та недоліками рекламного інструменту.

Чим приваблюють штендери?

 1. Конструкції компактні, їх можна встановлювати на будь-якому, навіть найменшому майданчику.
 2. Стійки мобільні, вони без зусиль переносяться з місця на місце скільки завгодно раз протягом робочого дня.
 3. Спеціальний монтаж не потрібен, конструкція легко та просто розкладається.
 4. Бюджетний варіант проти іншими засобами реклами.
 5. Не вимагає додаткового просування, працює пасивно, але правильно.
 6. Конструкції міцні та довговічні за умови виготовлення із матеріалів високої якості.

Недоліки штендерів

 1. Відсутній захист від негоди. Поверхні стійки слід регулярно чистити.
 2. Не виключені механічні пошкодження через сильні пориви вітру або хуліганські дії.
 3. Щоб уникнути крадіжки, штендер потрібно на ніч ховати до приміщення.

Поширені види стійок розкладачок

 • Односторонні варіанти. Доречні у ситуаціях, коли перехожі можуть бачити лише один бік штендера, а друга прихована від очей. Вони можуть бути прямокутними, арочними чи оригінальної форми.
 • Двосторонні моделі. Конструктивно не відрізняються від односторонніх штендерів, але рекламний текст або зображення розміщується на двох площинах куреня.
 • Крейдяні стрітлайни. Рекламне полотно покривається спеціальним складом, поверхня якого підходить під написання маркером, фломастером або крейдою. Різновид штендерів використовують кафе, бари, ресторани для щоденної зміни меню.
 • Дерев’яні штендери. Чи не стійкі до впливу атмосферних опадів і використовуються рідко.