Сатуратори, міксер-сатуратори — що треба знати про них

Автомати (сатураторна установка) призначені для відпустки, в умовах гарячих виробничих цехів (+5oС — +50oС), охолодженої газованої води без сиропу у склянки (скляні або одноразові) та безперервно у ємності (фляги, пляшки).

Холодильний агрегат розташований на легко-висувній панелі, це забезпечує зручність для сервісного та профіклатичного обслуговування (більшість холодильних агрегатів виходить з ладу через скрутні умови їх обслуговування!).

  1. Сатуратор — установка, призначена для насичення мінеральної води або інших напоїв вуглекислим газом. Процес абсорбації (поглинання рідиною газу) у сатураторі відбувається при підвищеному тиску охолодженої рідини.
  2. Міксер-сатуратор — установка при виробництві газованих напоїв для змішування води і сиропу з наступним насиченням рідини вуглекислим газом. Ви можете замовити та купити міксер сатуратор за найвигіднішою та недорогою ціною.
  3. Редукційна станція — установка призначена для фіксації балонів з вуглекислим газом з наступною рівномірною подачею видобутого газу сатуратор або міксер-сатуратор.

Сатуратори, міксер-сатуратори та станції редукції, які пропонує компанія НВО «ІдельМаш», розроблені для насичення вуглекислим газом води та напоїв у промислових лініях розливу. Більш детально з каталогом продукції ознакомиться можно тут.

Автоматичні сатуратори модельного ряду САМ з контролером управління OMRON використовуються на підприємствах з обсягами виробництва від 7000 до 12000 літрів готового продукту на годину. У комплектацію сатуратора входять напірний насос, струменевий ежектор, одна напірна колона, котролер управління та монтажна рама. Даний вид сатураторів відрізняється від модельного ряду САМ ОВЕН наявністю більшої кількості опцій, технічною складністю та підвищеною продуктивністю.

Сатуратор цього типу обладнаний пневмокерованим клапаном прямої дії японської фірми SMS. Сатураційна колона виконана із дзеркальної нержавіючої сталі, що пройшла хімічне полірування. Усі зварні шви виконані в аргоновому середовищі з двостороннім обдуванням. Колони сатуратора, для спрощення процесу промивання, оснащені у верхній частині фланцевими з’єднаннями та знімними начинками. Електродвигун насоса сатуратора обладнано електронним захистом фірми «OMRON». У сатураторі використовують безконтактні датчики рівня поплавкового типу виробництва Німеччини. Всі комплектуючі сатуратора, які мають безпосередній контакт із виробом, виконані з високоякісної нержавіючої сталі. Сатуратор обладнано електромагнітним клапаном виробництва Італії.