Тактичні рукавички: розумний вибір

Сьогодні можна купити тактичні рукавички на багатьох торгових майданчиках, де вони представлені у великому асортименті. У цій статті розберемося для чого призначені, на що звертати увагу при виборі та які з тактичних рукавичок краще.

Отже, термін «тактична» щодо одягу означає, що кожна деталь тактичного обмундирування ретельно продумана і призначена для того, щоб легше і швидше виконати поставлене завдання.

Дійсно тактичний одяг, включаючи тактичні рукавички, за своїми властивостями і характеристиками, якнайкраще, підходить для виконання будь-яких військових або повсякденних завдань. Предмети одягу, взуття та екіпірування, що належать до категорії «тактичні», відповідає високим вимогам якості та зносостійкості.

В елементах тактичного одягу для захисту рук застосовуються різні види рукавичок. Розроблено моделі з різним функціоналом, для різних кліматичних зон та сезонів року. Для чого потрібні і де використовуються тактичні рукавички обговоримо нижче.

Сфери застосування тактичних рукавичок

Взагалі, рукавиці та рукавички люди почали використовувати з давніх-давен. Вони були частиною лицарських обладунків, обов’язковим атрибутом світського чоловічого та жіночого етикету. А згадаємо, про чільну роль рукавичок кілька століть тому, при виклику на дуель. У холодну пору року вони були єдиним рятуванням рук від холоду і для представників вищого світу, і для простого народу.

Робочі рукавиці та рукавички входять до переліку спецодягу на виробництві для виконання різних технологічних операцій. Без них не обходяться військові, силові підрозділи поліції, охорони — захисні тактичні рукавички обов’язково входять до складу армійської амуніції.

Є спортивні рукавички для професійних спортсменів та любителів. Чи не підкорити вершини гір без спеціальних рукавичок для альпіністів. Потрібні рукавиці та рукавички на риболовлі та полюванні, на дачі, для активних ігор на природі — страйкболу, пейнтболу. Та й взагалі, річ дуже корисна та багатофункціональна.

Види тактичних рукавичок: для стрільби

То навіщо потрібні тактичні рукавички та які бувають? Тактичні рукавички служать для захисного екіпірування рук. Дуже популярні у людей, які віддають перевагу стилю «мілітарі» в одязі, до того ж, виконують роль атрибуту, що надає особливої брутальності всьому образу.

Наш рейтинг тактичних рукавичок почнемо з класики – рукавички для стрільби зі зброї. Загальновідомо, що під час стрільби ударною силою можуть травмуватися суглоби пальців та зап’ястя. Деякі елементи зброї сильно нагріваються під час роботи та ними можна отримати опік. Подібні неприємності важливі і треба уникнути.

Завдяки детальному вивченню всіх цих факторів, що травмують, при створенні стрілецьких тактичних рукавичок враховані всі небезпечні моменти. Рукавички виготовляються із міцного текстилю. У місцях, що вимагають особливого захисту, зроблені спеціальні ущільнення, які захищають від подряпин та опіків.

Існують різні варіації моделей: повністю з текстилю, з окремими елементами шкіри, або повністю шкіряні. Є з жорстким захистом або полегшений варіант, спеціально для літа та для зими. На будь-який смак.