Влада Малайзії намагається підвищити рівень професіоналізму охоронців

Влада Малайзії намагається підвищити рівень професіоналізму охоронців
У Малайзії прийняті додаткові заходи, покликані підвищити якість роботи сек’юріті і зробити охоронні підприємства більш відповідальними по відношенню до клієнтів. Незважаючи на те, що ситуація в охоронному секторі і без того ретельно відстежується і контролюється.

В рамках нової ініціативи передбачено проведення тренувальних занять для охоронців і курси з менеджменту для керівників охоронних фірм. З наступного року, щонайменше, 10% всіх співробітників охоронних компаній повинні будуть пройти підготовку та сертифікацію в поліції, перш ніж МВС почне розглядати питання про продовження їх ліцензій.

Джерела з малайзійській індустрії безпеки повідомляють, що до 2016 року така вимога буде поширюватися вже на 20% охоронців. Згідно з планами представників МВС, до кінця поточного року 11 500 охоронців повинні взяти участь у програмі з сертифікації Certified Security Guards (CSG).

Друзі сайту: на сторінці http://www.alex-avto.com/autoglasses.aspx ви можете дізнатися більше про послуги заміни автоскла в Дмитрові на вашому автомобілі за доступними цінами!

Міністерство внутрішніх справ проводить додаткові перевірки, перш ніж надати охоронцям можливість брати участь в шестиденному курсі підготовки в поліцейських академіях, де їх навчають навичкам поводження зі зброєю, надання першої допомоги і ліквідації загорянь. Крім іншого, влада приділяє увагу і тому, щоб охоронці були ще й юридично підкованими — проводяться лекції та роз’яснення відповідних законів.

Нещодавно завершився вже сьомий за рахунком тренувальний курс підготовки, в якому взяли участь 1586 охоронців з усієї країни, в тому числі і 136 жінок. До цього моменту в програмі взяли участь 4200 співробітників охоронних компаній.

«Програма проводиться відповідно до директиви МВС. В рамках такої ініціативи міністерство сподівається провести перевірку на предмет наявності непідготовлених іммігрантів, які можуть нелегально працювати в якості співробітників охорони, — говорить генеральний секретар міністерства Мохаммад Халід Шаріф. — Це також дозволить нам присікти будь-яку активність, що порушує Закон про приватні агентства від 1971 року. Ми будемо діяти безкомпромісно і вживемо рішучих заходів щодо будь-яких фірм, які порушують законодавство».

В останні кілька років в Малайзії мав місце ряд резонансних випадків за участю охоронців. Інцидент, що отримав найбільший розголос, стався в жовтні минулого року. Тоді охоронець однієї з банківських установ застрелив службовця і пограбував банк, який він повинен був охороняти. Місцева влада почали активно боротися з такими явищами, ініціювавши реєстраційний процес всіх співробітників ПОП. У загальному до цього моменту перевірені 237 тисяч приватних охоронців з 772 зареєстрованих ПОП. За результатами перевірок було затримано 659 нелегальних іммігрантів, які працювали в охоронній сфері, у восьми фірм були відкликані ліцензії, 25 іншим ПОП — виписані «останні попередження».