Користь продуктів бджільництва

Багато хто чув про користь маточного молочка, але мало хто знає в деталях, як його правильно вживати, кому воно корисне і які можуть бути побічні ефекти. Перше, що потрібно знати, це те, що воно підходить для дітей та людей похилого віку і практично не має побічних ефектів.

Маточне молочко отримують на пасіці. Там має бути все необхідне для догляду за бджолами: пасічний ніж, лопатка для збору маточного молочка тощо.

Зазвичай бджоляр зберігає його в холодильнику або змішує з медом. Випускається у вигляді гранул або капсул. У гранульованому вигляді препарат без вологи має довший термін зберігання. Навіть якщо купувати його безпосередньо у виробника в замороженому вигляді, він має тривалий термін зберігання. Головне, щоб упаковка не була порушена і щоб його не заморожували більше одного разу.

Тож для чого воно корисне? Цей продукт відіграє важливу роль в омолодженні шкіри та інших клітин організму, має антибактеріальні та противірусні властивості. Дуже добре допомагає при гормональних порушеннях у чоловіків і жінок, подовжує дію статевої функції людини. У періоди, коли можливий авітаміноз, можна приймати цю речовину для відновлення життєвих сил. Вона дуже корисна дітям і літнім людям для поліпшення пам’яті і роботи мозку. Однак молочко має і побічні ефекти, такі як алергічні реакції, захворювання нирок і пухлини. А якщо у вас високий кров’яний тиск, тромбоз або діабет, вам слід проконсультуватися з лікарем. Інші люди, які не страждають на ці захворювання, можуть вживати цей цінний продукт.

Діти можуть вживати його з одного року. Раніше його зазвичай давали на двадцятий день життя дитини. Такі корисні ліки добре зміцнюють кісткову тканину. Він дуже корисний для недоношених дітей та дітей з вадами розвитку. Але головне призначення продукту — поліпшення репродуктивних функцій в організмі. Матка, яка вживає молоко протягом усього життя, проживе в п’ятдесят разів довше, ніж звичайна матка.

До речі, вчені ще не змогли повністю проаналізувати склад цього продукту. Це пов’язано з тим, що його властивості дуже мінливі і залежать від клімату, рослинності та породи особини, яка його виробляє. Але це не впливає на його якість, оскільки аналогів цієї корисної речовини поки що не знайдено. В іншому, його головна перевага полягає в тому, що він може зберігатися дуже довго і не зникає за певних умов використання.