Сімейні розваги разом з дітьми

Зараз дуже часто в нашому лексиконі зустрічається вислів «майстер-клас». Так що це? Це найкращий метод навчання, який допоможе вам набути певних навичок у невимушеній та часто ігровій обстановці. Цим методом користувалися ще софісти Стародавньої Греції. Більшість майстер-класів орієнтовані на людей творчих професій: від художників до перукарів.

Психологи кажуть, що цей метод дуже підходить для навчання дітей чогось. Оскільки це безкоштовне середовище і, перш за все, своєрідний ігровий майстер-клас. Крім того, цей спосіб може згуртувати будь-який колектив, будь то дорослий чи дитячий.

Майстер-класи з виготовлення свічок стають все більш популярними. Особливих навичок у цій справі не потрібно, щоб ніхто не почувався неповноцінним і у всіх був гарний настрій. Кожен може проявити свою індивідуальність і фантазію, продемонструвати свій смак. Для цього нам знадобляться деякі матеріали: парафін харчовий П2 (гранульований), гніт для свічки, підставки та фарби для свічок. Гаразд, це не дуже дорогий захід.

Керівник майстер-класу детально розповість про виготовлення виробу та покаже, якими способами можна прикрасити отриманий виріб. Це можуть бути найрізноманітніші і найскладніші речі.

В кінці майстер-класу можна організувати голосування за найоригінальнішу свічку. Треба лише придумати приз для переможця. Щоб згуртувати команду, можна розділити всіх на групи або відділи (якщо майстер-клас проводиться в компанії), і тоді не всі будуть самі за себе, всі будуть хвилюватися і намагатися досягти спільної перемоги, і ніхто не захоче розчарувати своїх партнерів і друзів. Такий тип об’єднання та командоутворення практикується в європейських країнах вже кілька десятиліть. Крім того, весь цей процес є чудовим психологічним розвантаженням після виснажливих днів на роботі чи навчанні.

Майстер-класи з виготовлення свічок для всієї родини – чудова ідея. У процесі навчання мами й тата допомагають своїм дітям зробити свічку і водночас змагаються з іншими родинами. Дуже модне явище в США. Як показує практика, такий вид розваг допомагає людям, які з якихось причин розлучаються, а потім знову живуть разом. Наприклад, батько місяцями працює далеко від дому і приїжджає у відпустку лише відвідати дітей і дружину. З дружиною потрібно знайти взаєморозуміння, а діти забули про існування тата і втратили звичку його мати. Ці ігри допоможуть кожному знову відчути себе командою, турботою та підтримкою один одного. Статистика говорить, що таким чином зменшується кількість розлучень.