Система відстеження переміщень охоронців захищає школи в Ізраїлі

Система відстеження переміщень охоронців захищає школи в Ізраїлі
У новому навчальному році батьки школярів в Ізраїлі зможуть менше турбуватися про безпеку своїх чад. В освітніх установах по всій країні встановлюються нові технологічні системи, завдяки яким співробітники охорони зможуть негайно з’явитися на місці подій відразу ж після виникнення проблем.

Цим проектом займається місцева компанія OK2GO, що випускає пристрої для моніторингу, системи розпізнавання мови і відбитків пальців, сигналізації та інше. Устаткування OK2GO буде відстежувати місцезнаходження і пересування охоронного персоналу під час занять у школах.

За словами гендиректора компанії Самюеля Мадара, у разі надзвичайної ситуації система повідомить, хто з охоронців може швидше дістатися до місця події: «Ми працюємо з поліцією, місцевою владою, міністерством освіти і, власне, зі школами, намагаючись забезпечити можливість отримання інформації про те, де знаходяться охоронці ».

Друзі сайту: вас може зацікавити источник інформації про те, де краще здобути таку потрібну професію, як юрист, адже саме юридичні знання дуже часто захищають вас та ваших рідних в багатьох правових аспектах!

«Використовуючи ці відомості, менеджери, крім іншого, можуть скласти більш ефективний план безпеки», — пояснює керівник OK2GO.

Для роботи системи необхідно смартфони користувачів; для передачі даних про охоронців використовується GPS, Bluetooth і Wi-fi. Інформація викладається на веб-сайті, управління ним здійснюють за допомогою комп’ютерів і планшетів. Текстові повідомлення про географічне місце відсилаються окремим людям або ж організаціям. Якщо в якійсь школі виникнуть складнощі, інформація про це надійде співробітникам охорони з сусідньої школи. Система сумісна з будь-яким «розумним» пристроєм, незалежно від конкретної платформи або провайдера сервісу.

2
OK2GO додатково встановлює тривожні кнопки в класних кімнатах, в першу чергу в класах для молодших школярів. При виникненні небезпечних ситуацій вчителі зможуть натиснути на кнопку, повідомивши тим самим охоронний персонал установи та менеджерів. Співробітники служби безпеки оцінять ситуацію і, у разі необхідності, викличуть підкріплення або ж повідомлять менеджерам про те, чи потрібно медична допомога або підтримка поліції.

Системи OK2GO знайшли своє застосування не тільки в освітньому секторі. Нещодавно компанія уклала контракт з ізраїльською поліцією на поставку схожої системи.

У списку клієнтів виробника електронних розробок ряд ізраїльських комерційних організацій — Elco, Unilever, Electra та інші. Більш того, OK2GO шукає можливості виходу на закордонні ринки. За допомогою офісу в Бразилії компанія координує роботу з клієнтами з країн Південної Америки. «Бразилія — ​​гарне місце для наших технологій, — зазначає гендиректор. — Це велика країна, але не дуже організована, так як людям із сервісних фірм, дистриб’юторам і іншим доводиться працювати на великих територіях, і часто умови роботи досить складні. Завдяки нашим системам менеджери можуть підтримувати контакт з людьми набагато ефективніше».