Мезонини для організації простору в робочих цехах, заводських приміщеннях та складах

Власники великих складських і виробничих цехів стикаються з необхідністю раціонального використання площі. До нас часто звертаються, щоб купити мезонін на базі палетних стелажів. Високі конструкції підходять для зберігання різних товарів. Це будівельні матеріали, парфумерія, електроніка та побутова хімія.

Мезонін для зберігання: що це?

Стелажі мезонінні — це вигідне придбання, яке забезпечує ефективне використання складських площ. У кожному випадку ми розробляємо дизайн мезонінів. При цьому враховуються особливості об’єкта. Мезонінні стелажі — це самостійні системи, які можна швидко встановити на складі. При необхідності їх демонтують і переносять в інше місце.

Багаторівневі полиці відрізняються підвищеною міцністю. Вони витримують вагу продуктів, працівників і легкої складської техніки. Вироби виготовлені з високоякісної сталі, яка відрізняється довговічністю. У стелажах допускається поєднання різних систем. Наприклад, палетні та поличні.

Процес перезавантаження може відбуватися одночасно на кількох поверхах. Це досить зручно. Ми створюємо повністю розбірні міжповерхові комплекси, які можна транспортувати на інший об’єкт.

Виготовлення мезоніну на склад: особливості конструкції

Стелаж-мезонін підходить для кімнат з високими стелями. Коли висота складу перевищує 3,5 метра, можливе будівництво багатоповерхового комплексу. В якості стелі використовується OSB плита або металева сітка. Навантаження на одну полицю коливається від 200-4500 кг. Очікуване навантаження на підлогу 300-1500 кг/м2. Такі параметри розраховуються індивідуально. Високі стелажі — актуальна можливість розміщення товарів в контейнерах і ящиках. Також продукти можна розмістити прямо на полицях. Багаторівневі комплекси комплектуються необхідними замовнику елементами. З їх допомогою можна максимально оптимізувати простір складу або виробничого цеху.

Сторхауз створює надійну продукцію з використанням високоякісних матеріалів. Для виготовлення мезонінів використовуються такі елементи:

 • сталеві вертикальні стійки — визначають висоту міжповерхового комплексу. Цей параметр може досягати 12 метрів;
 • діагональні розкоси, що забезпечують жорсткість антресольної полиці;
 • горизонтальні балки – елементи, на які виявлені прямі навантаження. Відповідають підвищеним вимогам міцності;
 • металеві сходові перила;
 • сходи;
 • додаткове огородження;
 • полиці;
 • стеля (OSB плита, фанера з технічним лінолеумом або металева сітка).

Настили і балки утворюють горизонтальні півповерхові стійки. Такі елементи виготовляються з міцних і довговічних матеріалів, що володіють високою несучою здатністю. Це пов’язано з тим, що по поверхах пересуваються складські працівники і спецтехніка. Для виготовлення балок використовуються металеві профільні елементи. Каркас надійно з’єднаний гвинтами. Конструкція жорстка і стійка

Де використовується мезонін на складі?

Металеві вироби встановлюються в різних об’єктах:

 • бібліотеки та архіви;
 • склади;
 • розподільчі центри;
 • ремонтні майстерні;
 • науково-дослідні інститути тощо.

Якщо ви бажаєте купити мезонін на базі фронтальних стелажів, звертайтеся до нас. Ми виробляємо комплексні системи, які відрізняються своєю надійністю. При проектуванні виробів вибираються труби певної товщини. Від цього залежить, яке навантаження буде на полиці. Вартість наших наших виробів доступна. Завдяки цьому можна ефективно організувати складські приміщення.