Британська компанія SavySec Security платить охоронцям за сон

Британська компанія SavySec Security платить охоронцям за сон
Лондонська охоронна компанія використовує нестандартний підхід для вирішення питання про безпеку нерухомості, що передбачає більший рівень комфорту для охоронного персоналу. «Отримуйте плату за сон» — так можна перекласти назву унікального сервісу SavySec Security.

ПОП, що надає клієнтам з Лондона і передмість послуги професійних сек’юріті, запустило Get Paid To Sleep — сервіс, аналогічний практиці так званого хауссітінга (власник будинку здає житло в оренду, але замість плати орендар доглядає за будинком, прибирає, годує домашніх тварин і поливає рослини), але для корпоративних клієнтів. Іншими словами, охоронець ночує у приміщенні клієнта, за що отримує гроші від своєї компанії. Представники ПОП, з тим щоб зробити такий вид роботи більш привабливим в очах офіцерів охорони, просять клієнта виділити співробітникам робочий стіл, душ і диван для відпочинку. Багато людей, що працюють в охоронних фірмах, віддають перевагу такій формі роботи, оскільки таким чином можуть, наприклад, готуватися до іспитів. У них з’являється можливість займатися іншими справами, не втрачаючи при цьому в зарплаті. Ідея додати таку опцію в пакет охоронних послуг прийшла в голову менеджерам SavySec Security після прохання одного з клієнтів.

Компанія SavySec Security, заснована Джеймсом Джонсом, молодим антрепренером (зараз йому 27 років), у якого не було формальної освіти, до того ж страждає дислексією і діспраксією, спеціалізується в галузі фізичної охорони та забезпеченні безпеки суспільних подій. Штат персоналу фірми налічує 60 осіб, річний оборот — понад півмільйона фунтів стерлінгів. За словами засновника, його компанія і індустрія в цілому процвітають не настільки завдяки м’язовій силі охоронців, скільки здатності адаптуватися.

Таке переконання стало певною підмогою для виникнення концепту Get Paid To Sleep. Рік тому директор SavySec Security виявив певний недолік на охоронному ринку Британії, коли клієнту знадобилося захистити офіс від спроб злому, але знайти кошти для оплати цілодобової роботи охоронців він не міг. Джонсон запропонував поцікавитися щодо того, чи не погодиться хтось з охоронців тимчасово наглядати за офісним будинком за певну плату, за умови, що охоронець буде мати можливість готуватися до навчання в нічний час, або ж просто спати на дивані. Клієнт зрадів, коли Джонсон пообіцяв, що в разі, якщо на цю роль не вдасться нікого знайти, він сам візьметься за виконання такої роботи.

«Спочатку пошуки відповідного людини були безуспішними, — згадує Джонсон. — Потім працювати вночі погодилася одна з наших охоронниць. Зрозумівши, що може заробити 60 фунтів стерлінгів за ніч, виспатися і бути повною сил для того, щоб займатися чимось іншим з ранку, і при цьому не залишати без уваги дітей, вона почала розповідати знайомим, що така можливість дозволила їй зберегти робоче місце . Згодом нас засипали проханнями про роботу».
«Люди, що працюють вдень в інших компаніях, приходили на ніч в будинок клієнта, а вранці йшли на роботу. Деякі сповіщали власників знімною квартири, що якийсь час проживати у них не будуть, і «переїжджали» в охоронювані в нічний час апартаменти, отримуючи, таким чином, зарплату за кожну годину доби і скорочуючи витрати на оренду житла. Клієнти також залишалися задоволені. По вихідних тариф все-таки доводилося підвищувати, але, тим не менш, клієнти щомісяця економили кілька сотень фунтів.

Здебільшого наші охоронці є відставними військовослужбовцями, або мають досвід роботи приватними охоронцями або охоронцями, яким би хотілося заробляти більше вечорами. Наш принцип: рівень комфорту для охоронців прямо пропорційний розцінками для клієнтів. Однак ми не розглядаємо пропозиції від клієнтів, які хочуть, щоб охоронець за зниженими розцінками проводив ніч у холодному приміщенні сарайний типу — відразу ж намагаємося пояснити, що такі послуги ми не надаємо. Деякі клієнти виходять за рамки стандартних вимог: надають кімнату, чистий стіл, щоб охоронець міг підвищувати свою освіту, ліжко і постільні приналежності, душ. Для більшого спокою клієнтів ми робимо перевірочні дзвінки і проводимо тести на перевірку готовності, а також наносимо нічні візити».