Приватні охоронці в Пакистані — маріонетки, які виконують роль сторожа

Приватні охоронці в Пакистані - маріонетки, які виконують роль сторожа
Охоронці приватних компаній і перш сприймалися деякими жителями Пакистану як вороги суспільства, і ось недавно міністерство внутрішніх справ провінції Сінд піддало місцеві ПОП ретельних перевірок. Внаслідок чого відносно восьми охоронних агентств були ініційовані розслідування за підозрою в причетності охоронців компаній до банківських пограбувань.

Приводом до перевірки ПОП послужило пограбування одного з банків провінції, подія в квітні цього року. Тоді з банківського відділення були викрадені банкноти на загальну суму 53 мільйони пакистанських рупій, і, за свідченням персоналу, присутнього на місці події, один з охоронців був спільником грабіжників.

Вас може зацыкавити якісна труба дренажная 200, яку ви можете придбати за доступними цінами!

Приватні охоронці в Пакистані працюють в якості охоронців, сторожів і воротарів в комерційних організаціях і в приватних будинках. «Вони [приватні охоронці] діють як маріонетки, не знаючи, що необхідно зробити в кризових ситуаціях, — розповідає в інтерв’ю місцевій пресі Анвар Хамід Кан, менеджер приватного банку, вказуючи в бік стоїть біля входу охоронця в синій уніформі. — Більшість із них навіть не вміє поводитися з наданим їм зброєю ».
Тим не менш, генеральний секретар общепакістанской асоціації охоронних агентств полковник у відставці Такір Іслам не вважає, що охоронцям необхідно проходити тривалі періоди підготовки: «Ми не тренуємо солдатів — приватний охоронець лише виконує роль сторожа».

На поточний момент у провінції Сінд зареєстровані 243 приватні охоронні компанії, і 170 з них входять в охоронну асоціацію.

Говорячи про правила прийому на роботу, Такір Іслам зазначив, що претендентів на посаду охоронця просять надати копію ідентифікуючої карти, а також свідоцтво про реєстрацію за місцем проживання. Потім представники асоціації звіряються з даними національної бази даних реєстрації. «У тому випадку, якщо людина зареєстрована за межами Карачі, перевірка повинна здійснюватися у відповідному населеному пункті», — пояснював генеральний секретар асоціації ПОП.

Майбутні охоронці проходять 15-денний тренувальний курс. За цей час їм, на додачу до стрілецької підготовки, розповідають, як слід вести діалог з клієнтами і реагувати в певних ситуаціях. Однак цього недостатньо, вважає 41-річний Джавед Халіл з Рахім’ярхана, що працює охоронцем протягом останніх 12 років. Він упевнений, що всім сек’юріті необхідно щороку повторно брати участь у тренувальних заняттях. Зрештою, від правильних дій у тій чи іншій ситуації залежить життя самих охоронців.