Морські піхотинці США проходять спеціальну підготовку для охорони посольств

Перцевий спрей - один з елементів підготовки бійців, що захищають американські посольства
Небагато знайдеться людей, які б добровільно погодилися зазнати впливу перцевий балончиків, але на базі Корпусу морської піхоти в Квантіко, штат Вірджинія, молоді піхотинці займаються саме цим. Перцевий спрей — один з елементів підготовки бійців, покликаних охороняти американські посольства.
Отримавши в обличчя порцію розпорошеної їдкою рідини, піхотинці тут же негайно повинні подолати різні перешкоди. «Нам необхідно деяке розуміння того, який ефект це робить, — пояснював 21-річний капрал Хейлі Уайсенент в інтерв’ю CNN через 20 хвилин після того, як йому безпосередньо в область очей була пущена струмінь спрею. — Необхідно знати, як діє ця штука, якщо при її використанні, вміст якимось чином потрапить в очі».

Курс підготовки охоронця посольства також включає відпрацювання захисних дій під час рукопашної сутички і знайомство з різними видами зброї.
Журналістам СNN вдалося побувати на базі Квантіко і побачити, як проходять навчання морських піхотинців в рамках тренувальної програми — адже Корпус морської піхоти США планує подвоїти чисельність людей, що охороняють американські посольства і консульства по всьому світу.

Друзі сайту: в інтернет-магазині shop.bwt.ua ви можете придбати найкращі фільтри для механічної фільтрації за доступними цінами!

У січні цього року Барак Обама підписав Defense Authorization Act — закон, що передбачає збільшення персоналу морської піхоти ще на одну тисячу, в доважок до існуючих 1200 морпехів.

На поточний момент морські піхотинці присутні в консульствах 137 країн, і в цілому захищають 152 будівлі. Корпус морської піхоти координує свою роботу безпосередньо з Державним департаментом, щоб визначити, в яких місцях найбільше необхідна присутність піхотинців.

Не так давно офіційні особи Держдепу анонсували, що підтримкою Корпусу морської піхоти буде забезпечено додаткові 50 посольств.

«Ми також створимо підрозділ швидкого реагування на той випадок, якщо в певній країні з’являться ознаки загрози, і посол повідомить про необхідність посилення охорони, — пояснював в інтерв’ю CNN полковник Майкл Робінсон, який очолює групу з охорони посольств. Це підрозділ, що складається приблизно з сотні охоронців, буде негайно вирушати в небезпечний регіон.

«Таким чином, замість того, щоб відправляти запит через звичайні військові канали, співробітники дипломатичних представництв зможуть напряму зв’язатися з нами, а ми, в свою чергу, зможемо надати додатковий захист конкретному посольству або ж консультацію з питань безпеки», — додав Робінсон.

Морські піхотинці не охороняють прилеглу до будівлі посольства територію — цим займаються місцеві охоронці з країни, де розміщено посольство. Зі слів Робінсона, піхота здебільшого відповідальна за внутрішню безпеку будівлі.

Більшість беруть участь у програмі підготовки військовослужбовців — це 20-річні молоді люди. Він або вона не повинні перебувати у шлюбі. Також згідно зі статутом, охоронцям необхідно бути зрілими, розважливими людьми з бездоганною моральною репутацією і фінансовою стабільністю. Претендентам з великими боргами не дозволяють брати участь у програмі. Ще потенційні морські піхотинці проходять ретельну перевірку на благонадійність і тест на поліграфі. Морські піхотинці надалі повинні відслужити три роки в охороні посольств.