Приватні охоронці в британському місті отримають особливі повноваження

 

Приватні охоронці в британському місті отримають особливі повноваження

Можливо, незабаром офіцерів компанії Guarding UK навчатимуть навичкам, що застосовується при патрулюванні території та припиненні антисоціальної поведінки: приватним охоронцям в Боскомб (передмістя британського Борнмута, графство Дорсет) можуть бути надані спеціальні повноваження: вилучати пляшки з алкогольними напоями, видворяти бродяг і зупиняти велосипедистів, пише видання Daily Echo.

Серед іншого, охоронцям може бути надано право записувати імена та адреси громадян, вчиняють правопорушення, повідомляти людям про розпивання напоїв тільки в питних закладах і вимагати від неповнолітніх віддавати пляшки зі спиртовмісною рідиною.

Під час нещодавньої наради в комерційній асоціації Боскомб обговорювалася програма, покликана підвищити рівень безпеки в районі. Міська рада Борнмута схвалив фінансування в розмірі 60 тисяч євро в перший рік реалізації програми, надалі представники бізнес-спільноти зможуть її продовжити.

Місцеві чиновники заявляють, що патрульні офіцери, що стежать за дотриманням порядку і припиняють дрібні правопорушення, нададуть додатковий рівень безпеки як для місцевих жителів, так і для підприємців: «Така ініціатива дозволить збільшити присутність сил безпеки — і охоронці стануть таким собі допоміжним ресурсом поліції».

Більш того, планується реалізація проекту «Business Watch», в рамках якого власники магазинів зможуть за посередництвом радіопристроїв зв’язатися з співробітниками охорони в разі виникнення складнощів, що теж є неабиякою перевагою перед іншими.

Керуючий Sovereign Shopping Centre Рей МакГлінн в цьому зв’язку заявив наступне: «Мета обох проектів — дозволити людям відчувати себе в більшій безпеці, що, до всього іншого, сприятиме розвитку торгівлі. Ми сподіваємося, що місцева спільнота нас підтримає».