У Канаді пропонують залучити приватних охоронців до роботи в поліції

 

У Канаді пропонують залучити приватних охоронців до роботи в поліції

Керівники поліцейських управлінь в Канаді шукають можливості для скорочення витрат, і, дуже може бути, що передача на аутсорсинг приватним охоронним фірмам деяких функцій поліції дозволить поліції зменшити фінансовий тягар.

Представники національної охоронної компанії Canadian Corps of Commissionaires (об’єднання колишніх військовослужбовців та ветеранів інших військових відомств) повідомили парламентському комітету, що на посадах, які потребують особливої підготовки, могли б працювати приватні охоронці: охорона місць злочинів, перевезення підозрюваних — все це їм під силу. А у поліцейських в такому випадку було б більше часу для основної роботи.

Пол Гуіндон, гендиректор Commissionaires Ottawa, каже, що аналітики його компанії визначили десятки «неосновних» посад, на яких можуть працювати приватні охоронці: дактилоскопічна експертиза, регулювання транспортного руху, моніторинг за станом пенітенціарних установ і перевезення.

Друзі сайту: вас може зацікавити срочный выкуп автомобилей с пробегом, якщо вам необхідно терміново продати автомобіль за хорошою ціною!

Згідно з довідковими матеріалами, наданими Commissionaires, в штаті регіональної поліції Галіфакса налічується 38 службовців цієї організації, які здійснюють перевірки даних, розшифровуючих і вписується інформацію про затриманих в поліцейську базу даних, а також працюють з відбитками пальців.
Офіційні особи Commissionaires Ottawa відзначають, що зараз «контроль за приватної охоронної індустрією не настільки всеосяжний, як цього хотілося б». Але за останній час в цьому напрямку відбулися деякі поліпшення, і зміни сприяли підвищенню професіоналізму охоронців.

Сьогодні в Об’єднанні працюють вісім тисяч ветеранів збройних сил і Королівської кінної поліції, чий досвід і навички відповідають вимогам правоохоронних органів. Однак, зі слів керівництва Commissionaires, в їх плани не входить заміна поліцейських, які перебувають на передовій лінії. Пол Гуіндон каже, що додатковою складністю є асоціації поліцейських, які вбачають загрозу в особі організацій, подібних Commissionaires: «Замість того, щоб розглядати нас як доповнення поліцейським відомствам, вони вважають, що ми хочемо залишити їх без роботи. Представники приватної охорони не мають таких намірів, ми — не поліцейські, і ніколи ними не будемо».