У британських бібліотеках спокій забезпечують приватні охоронці

У британських бібліотеках спокій забезпечують приватні охоронці
Розмови в бібліотеці зазвичай супроводжуються критичними вигуками і несхвальним наріканням. Керівництво Центральної бібліотеки Редбрідж вирішило використовувати більш жорсткі заходи для боротьби з порушниками спокою, найнявши приватних охоронців. Сек’юріті патрулюють читальний зал бібліотеки в лондонському передмісті Ілфорд: просять відвідувачів не шуміти і іноді випроваджують їх за двері.

Друзі сайту: вас може зацікавити якісний та надійний бентонит cetco в мешках, який ви можете замовити для себе за вигідними цінами!

Цю ідею запропонувала організація Vision Redbridge, так як під час підготовки до випускних іспитів у бібліотеки приходить дуже багато студентів і школярів. Охоронці присутні і в кількох інших місцевих бібліотеках.

На минулому тижні користувач Twitter на ім’я Cheryl опублікував таке повідомлення: «Сек’юріті довелося вивести дівчину з приміщення тому, що вона розмовляла…». На наступний день після цього випадку вивели заважав іншим підлітка. У своєму мікроблозі він опублікував пост, що повідомляє, що його «викинули за дурне шум», включаючи наслідування звукам, які зазвичай видають корови і вівці.

У бібліотеці постійно присутній охоронець, одягнений в уніформу, але якщо буде потрібно, він може викликати підкріплення. Минулого понеділка одна з відвідувачок розповіла, що охоронцеві знадобилася додаткова допомога, щоб впоратися з «групою 12-річних».

Однак не всі читачі вважають, що завдяки охороні в бібліотеці стало тихіше. Один студент у своєму Twitter написав, що «шиплячий на всіх охоронець, виробляє більше шуму, ніж діти».

Представник Vision Redbridge заявляють, що в бібліотеці Редбрідж завжди була присутня охорона, а охоронці нової компанії просто більш помітні через флуоресцентних жилетів.