Охоронці приватної компанії CIS піддають свої життя смертельній небезпеці

Охоронці приватної компанії CIS піддають свої життя смертельній небезпеці
Старший майстер-сержант Шеннон Шак йде по коридору житлового комплексу в місті Тампа, штат Флорида. На ньому бронежилет, на ремені — кобура зі зброєю. Крім іншого, у сержанта є радіо і значок. Люди звертаються до нього за допомогою в тих випадках, коли виникає загроза безпеці, як, приміром, недавно, коли від місцевих жителів надійшли повідомлення, що один з мешканців запросив в свою квартиру учасника банди.

Шак не є представником правоохоронних органів, але через наявність уніформи і зброї це не завжди очевидно. Він — офіцер Critical Intervention Services — приватної охоронної компанії з міста Ларго, що працює в округах Пінелас, Хіллсборо і Паско.

У штаті Флорида налічується 27910 таких же людей, як і Шак — збройних офіцерів охорони. Вони патрулюють небезпечні райони в якості найманих охоронців, і часто їм доводиться виконувати роль поліцейських. У листопаді минулого року один з офіцерів Critical Intervention Services — 38-річний Майкл Валентайна, тільки в жовтні приступив до роботи, був убитий під час перестрілки в Хіллсборо. За два останні роки це другий випадок загибелі службовця компанії. Протягом 20 років CIS вдавалося уникати найгірших наслідків.

Друзі сайту: на сторінці obmen.bigmag.com.ua/exchange/model/ipad_air_2/ ви можете замовити оцінку вашої старої техніки Apple та обміняти її на нові моделі максимально вигідно!

Для капітана CIS Шона Фогарті, який працює в охоронному підприємстві вже сім років, та перестрілка стала нагадуванням про небезпеку, з якою щодня стикаються офіцери охоронних фірм. «Ми працюємо у вкрай складних районах», — пояснює Фогарті…

За повідомленнями місцевої влади, Валентайна застрелив 16-річний підліток, вихопив у нього зброю.

Засновник і директор CIS К.С. Паулін поговорив з вдовою Валентайна, на похоронах якого були присутні колеги офіцера. На думку керівника охоронного агентства, які-небудь зміни в організації роботи не могли б запобігти трагедії. І зараз він не має наміру нічого змінювати. «Вони озброєні, підготовлені, надягають бронежилети», — пояснює власник CIS. — Але всі потенційні ризики врахувати просто неможливо».

Охоронців CIS часто наймають власники житлових комплексів, що намагаються захистити свою власність. Завдання охоронної компанії полягає в тому, щоб, отримавши контроль над певною територією, зберігати його надалі. Вони використовують для цього термін «кинути якір». Сервіс компанії коштує 30 доларів на годину. Стратегія CIS полягає в тому, щоб, у першу чергу, надавати підтримку на території, де перебувають діти, потім охороняти їх батьків. Отримувати інформацію про місцевих жителів, знаходити інформаторів, які повинні стати «вухами і очима офіцерів».

Місцеві поліцейські беруть участь у багатогодинних тренувальних заняттях, але офіцери CIS проходять більш тривалу підготовку, не обмежуючись обов’язковими 68 годинами. «Передбачена як теоретична, так і практична підготовка офіцерів CIS. Вони повинні щорічно підвищувати свій освітній рівень », — вважає Паулін.

Так як службовці охоронного підприємства здебільшого займаються забезпеченням безпеки в житлових будинках, вони знайомі з місцевими жителями і іноді грають з дітьми в баскетбол на спортивних майданчиках. Зі слів Пауліна, охоронці намагаються передбачити й запобігти складні ситуації, але неприємності все-таки трапляються…

Представники CIS складають детальні звіти про кожного інциденті, надаючи важливі відомості поліції. Офіцери безпеки мають право виселяти орендарів, які порушують положення орендного договору. Вони навіть можуть затримати підозрюваних у разі тяжких кримінальних злочинів, таких, як пограбування. Офіцери CIS носять з собою зброю, кийки і наручники.

За даними компанії, за минулий рік охоронцям доводилося 749 раз втручатися в ситуації, коли мали місце насильницькі дії, 737 випадки завершилися арештами.

Місцеві поліцейські говорять, що у них склалися хороші відносини з CIS. Як розповідають деякі офіцери поліції, службовці охоронної компанії є якимись надзвичайно корисними громадянами, які передають інформацію і стежать за порядком. Офіцери CIS заповнюють певний пробіл в роботі правоохоронних органів, і часто вони першими опиняються на місці події.