Кількість убитих торік охоронців в США можна співставити з кількістю загиблих поліцейських

Кількість убитих торік охоронців в США можна співставити з кількістю загиблих поліцейських
Згідно з даними, зібраними охоронної асоціацією, що базується в Північній Кароліні, в минулому році було вбито 112 співробітників служб безпеки, які перебували на посту. Майже стільки ж поліцейських загинуло внаслідок природних причин і нещасних випадків під час роботи і поза нею. Кількість нападів на охоронців збільшилася на 17%.

«Ми почали збирати ці статистичні дані для охоронної індустрії кілька років тому, оскільки до нас ніхто раніше цим не займався», — сказав у телефонному інтерв’ю Рик Маккен, генеральний директор охоронної асоціації Private Officer International.

Разом з тим, на сайті організації Officer Down Memorial Page, що відстежує смертність працівників правоохоронних органів, говориться, що 126 офіцерів поліції померли торік в результаті злочинних дій, аварій або з природних причин.

Друзья сайта:: вас может заинтересовать качественный бетон Истра, который вы можете купить по доступным ценам для своего строительства!

Private Officer International співпрацює з урядовими агентствами, приватними компаніями та медіа-агентствами, отримуючи інформацію про інциденти, що сталися із співробітниками служб безпеки. Минулого тижня організація представила попередню статистику щодо вбивств і отриманих травм приватними охоронцями в 2012 році. У цій статистичної викладенні враховувалися тільки ті випадки, яким аналітики Private Officer International змогли знайти підтвердження. Але представники дослідницької групи відзначають, що реальні цифри можуть бути на 12-20% вище, оскільки відомості про смертях охоронців не завжди відповідають дійсності, а часто про такі інциденти не повідомляється зовсім — керівники багатьох охоронних агентств вважають загибель своїх службовців звичайним явищем в силу специфіки професії охоронця і сполученого з нею ризику.

Глава дослідницької компанії 56-річний Рік Маккен, що почав працювати в охоронній сфері з 17 років, вважає, що люди сприймають як належне некоректне ставлення, з яким доводиться стикатися охоронному персоналу, що працює в торгових комплексах і великих магазинах — багато з торішніх випадків нападів на охоронців мали місце саме в цих установах.

Більшість нападів сталися в нічних клубах, житлових районах і роздрібних магазинах. Також повідомляється, що ряд інцидентів був зафіксований в лікарнях.

«У середньостатистичному торговому центрі за рік налічується 50-110 записів про загрози або фізичних нападах, але багато хто про це не повідомляють з тієї причини, що менеджери компаній воліють не розголошувати таку інформацію», — говорить Маккен. — Вони наражають себе на небезпеку, часом їм не вистачає професійної підготовки і відповідних засобів захисту».

Private Officer International закликає американських законодавців розробити дієві проекти законів, що передбачають більш суворе покарання за напади на приватних охоронців.

Коротка статистика

Кількість травм і нападів на охоронців за останній рік збільшилася на 17%.
Загинули 112 охоронців, що знаходилися на посту: 103 чоловіки, 9 жінок.
Середній вік загиблих становить 46 років, наймолодшому з цих людей було 19 років.
Нічні клуби, житлові будівлі і роздрібні магазини — три місця, де сталося найбільше вбивств охоронців.
Три найбільш поширені причини смертей: вогнепальні поранення (65), травми, отримані від ударів (14), ножові поранення (9).
Чотири охоронці за минулий рік покінчили із собою, це сталося не під час служби.