Експерти прогнозують збільшення попиту на сервіс ПОП в США

Експерти прогнозують збільшення попиту на сервіс ПОП в США
Згідно з новими даними Freedonia Group, Клівленда фірми маркетингових досліджень, попит в Сполучених Штатах на приватний охоронний сервіс — системні інтеграції, системи контролю, консультування з питань безпеки і, крім іншого, попит на охоронний персонал — до 2016 року буде щорічно збільшуватися на 5,4 %, а загальний обсяг наданих послуг в 2016 році складе 64,5 мільярда.

Представники дослідницької компанії вважають, що збільшення попиту, уповільнення якого було кілька обумовлено рецесією, є результатом поступового поліпшення економічної ситуації і, зокрема, пов’язано зі збільшенням темпів будівництва як комерційної, так і житлової нерухомості.

Девід Петіна, аналітик охоронної індустрії, що працює в The Freedonia Group, вважає, що системи інтеграції стануть одним з головних розвиваються сегментів охоронної індустрії по всій території Сполучених Штатів, оскільки розвиток будівельної галузі наближається до свого колишнього рівня.
«Це ринок буде розширюватися, оскільки в осяжному майбутньому очікується відновлення колишньої працездатності в будівельній сфері після періоду спаду. І такий процес буде супроводжуватися установкою більшої кількості охоронних систем, — пояснює експерт. — А люди, що користуються старими системами, будуть оновлювати наявне обладнання».

Зокрема, Петіна очікує більшого обсягу інтеграцій мереж відеоспостереження з системами контролю доступу та системами охоронної сигналізації. З його слів, цією роботою будуть зайняті передові системні інтегратори.
Аналітик також відзначає, що збільшення числа штатів, які стверджують більш високі стандарти і норми для бізнес-організацій, що займаються підготовкою співробітників безпеки, також зробить значний вплив на ринок охоронного сервісу.

«Минулий необхідну підготовку, охоронний персонал буде одержувати більш високу заробітну плату, і керівництву компаній не знадобиться робити спроби утримати клієнтів, що орієнтуються на низьку вартість контракту, — додає Петіна. — Останнім часом трендом охоронної галузі стало те, що компанії намагаються надавати сервіс додаткових послуг, незалежно від того, чи є цей сервіс просто конторкою консьєржа з мережею комп’ютерів або групою охоронців, що здійснюють моніторинг систем контролю доступу або вчиняють обхід периметра, території, що охороняється».

Будівельна індустрія повернулася до того рівня, який був до кризи ринку житла в 2007 році. Але Петіна каже, що при складанні прогнозів враховується і те, яким чином можуть скластися обставини в довгостроковій перспективі. В даному випадку все віщує вигоду для приватного охоронного бізнесу, особливо для компаній, що займаються установкою систем сигналізацій та моніторингових компаній.

Очікується поліпшення в області комерційного будівництва і, зокрема, сфери рітейлу, і будівництва офісних приміщень, а одно та установ охорони здоров’я, що, на думку Петіни, також створить сприятливі можливості для охоронних компаній.

При проведенні дослідження не враховувалися зміни, які можуть принести з собою президентські вибори, але представник Freedonia Group вважає, що на майбутні перспективи приватних контрактів можуть вплинути політики, включаючи і тих законодавців, які дотримуються думки про необхідність аутсорсингу охоронних служб федеральних будівель і приватизації виправних установ.

«Той факт, що б будемо будувати більше, є гарною новиною. І наявність нових будівель передбачає модернізацію обладнання для моніторингу. Ці основні тренди будуть помітніші в інтенсивно розвиваються областях ринку… Однак можуть виникнути нюанси, завчасно передбачити які представляється досить складним».