Підприємці Санта-Фе вимагають продовжити контракти з приватними охоронцями

Підприємці Санта-Фе вимагають продовжити контракти з приватними охоронцями
Управляючі розважального комплексу Santa Fe Railyard, розташованого в однойменному місті штату Нью-Мексико, звернулися до місцевої влади з проханням продовжити фінансування приватною охороною служби аж до наступного літа.

У червні офіційні особи схвалили нову ініціативу і виділили 95000 доларів Santa Fe Railyard Community Corp. з метою оплати роботи компанії, що надає охоронний сервіс для Railyard Park та деяких інших громадських установ, що належать місту. Таке рішення було прийнято у відповідь на неодноразові повідомлення відпочиваючих у парку про випадки вживання наркотиків, алкогольної інтоксикації та інциденти вандалізму. Згідно з відомостями директора комплексу Річарда Чоскі, останнім часом подібних інцидентів помітно поменшало. «Рівень безпеки в Railyard виріс на кілька порядків як результат присутності приватної охоронної компанії, що фінансується міською владою, — писав директор у своєму листі до місцевих чиновників. — Ми отримали хвалебні відгуки як від орендарів та інших бізнесменів, так і від звичайних відвідувачів. Парк знову став бажаним місцем для сімейного відпочинку».

Друзі сайту: вас можуть зацікавити швидкі та надійні авиаперевозки из китая в россию, які ви можете замовити за цілком доступними цінами.

Чоскі зазначив, що випадків вандалізму, нападів та інших злочинів у Railyard суттєво поменшало завдяки «співпраці приватних охоронців і поліцейського департаменту». З цієї причини бізнес-організація і запитала додаткові 125000, щоб продовжити використання охоронної служби до кінця 2013 року. Зі слів Чоскі, щомісяця для оплати приватної охорони потрібні 15000 доларів, однак ця сума може варіюватися залежно від запланованих заходів на території парку Railyard.

Капітан поліції Арік Віллер сказав, що департамент продовжує проводити велосипедне патрулювання в зоні Railyard та робити інші превентивні заходи, які, мабуть, є досить ефективними. І хоча новітні статистичні дані про рівень злочинності оприлюднені ще не були, Віллер говорить про те, що роботи у поліцейських стало набагато менше. «В останні місяці спостерігалося певне затишшя, — заявив у минулий понеділок Віллер. — Мені не повідомляли, про яких би то не було серйозних проблемах».

Власниця роздрібного магазину з продажу тканин Емі Перріш сказала про те, що підприємці, провідні свою діяльність в парку, задоволені тим, що зараз можна по телефону зв’язатися з охоронцями, які приїдуть на місце виклику швидше, ніж поліція. «Нам потрібні такі парки, і навіть коли ці території не використовуються, в них необхідно забезпечувати безпеку, щоб не допустити небажаної активності, яка, часом, має місце в місцях, де немає великого скупчення людей», — поділилася своїми міркуваннями підприємець, додавши, що без охоронців приватних компаній перебувати тут «буде страшно».
У понеділок Комітет громадських робіт Санта-Фе рекомендував продовжити до червня 2013 року контракт з охоронними підприємствами. Ця пропозиція повинна ще розглянути фінансова комісія міста, перш ніж ініціатива буде винесена на голосування в муніципальній раді.

Санта-Фе платить приватним охоронцям за забезпечення безпеки ряду міських установ, серед яких громадський центр GenovevaChavez, криті автостоянки і багато інших об’єктів у центральних районах.