Огляд страйкбольного пістолета Макарова

Огляд страйкбольного пістолета Макарова
Варто відзначити, що те, чого так чекали любителі страйкболу, нарешті збулося! Нарешті в продажу з’явився пістолет Макарова страйкбольний. При цьому, відразу від трьох виробників: Gletcher, KWC і Umarex. Але, KWC і Gletcher повністю клонують один одного, і, за відгуками вже випробували їх у справі, страйкбольний пістолет Макарова цих двох фірм насправді мало вписується в спеціальні правила цієї гри (через швидкість вильоту в 150-160 м \ с) .Тому в даній статті хочеться ми постараємося коротко розглянути пістолет Макарова страйкбольний від компанії Umarex, докладніше ж з ним можна ознайомитись в цій статті.

Зовнішній огляд пістолета

В першу чергу почнемо з коробки, в якій поставляється зброя. Крім багатьох інших мов там є і російська, що вельми зручно. У тексті міститься не тільки інформація про вміст коробки, але і застереження, що стосуються пневматичного зброї для страйкболу.

Усередині коробки також на багатьох мовах коротка історія появи Макарова. Ви ознайомитеся з тим, як і коли було створено цю зброю. Крім цього ви знайдете інструкцію до пістолета, ну і, звичайно ж, сам пістолет і кульки для стрільби. Радимо вам вибирати для покупки хороший інтернет магазин, страйкбол та приладдя для нього в цьому випадку будуть на найвищому рівні.

Після того, як ви дістанете пістолет з коробки, то відразу відчуєте його вага. Виробник вказав вага — 693 грами, дійсно, металу при виробництві не пошкодували. Ви відзначите відмінну заводську збірку, без слідів обоя і літників, всі частини пістолета відмінно підігнані одна до одної.

Макаров працює від 12 гр. балона СО2, що розташовується в самій рукоятці. Для того, щоб встановити або вилучити балон, потрібно трохи послабити притискної гвинт, трохи зрушити рукоятку назад. Адже в спорядженому вигляді накладка не має люфту. Магазин Макарова вміщує 14 кульок для гри, і має спеціальний стопор пружини, що полегшує процес спорядження. Швидкість пострілу в середньому досягає 120 м \ с, що є дуже хорошим результатом для пістолета подібного класу.

Ще раз звернемо вашу увагу, на те що, слід звернути особливу увагу на вибір магазину. Краще вибирати інтернет магазин страйкбольної зброї і спорядження, за відгуками клієнтів, а також дивитися за якістю і виробниками зброї, наявними в магазині. Якщо ж ви не знаєте, як знайти хороший магазин і варто запитати у друзів, або ж просто ввести в пошуку — «Магазин страйкбольної зброї», і вибрати той, який вам підійде.