Інженерні засоби безпеки

Інженерні засоби безпеки
При розробці концепції безпеки підприємства, приватного будинку або заміського котеджу важливу роль відіграє забезпечення охорони прилеглої території. Гарантом надійної захищеності периметра об’єкта широко використовуються інженерні засоби безпеки. До них відносяться різного роду конструкції і споруди, механізми, бар’єри, покликані перешкодити проникненню сторонніх осіб на територію, що охороняється.

При розробці концепції безпеки підприємства, приватного будинку або заміського котеджу важливу роль відіграє забезпечення охорони прилеглої території.
Гарантом надійної захищеності периметра об’єкта широко використовуються інженерні засоби безпеки.

До них відносяться різного роду конструкції і споруди, механізми, бар’єри, покликані перешкодити проникненню сторонніх осіб на територію, що охороняється.

Розробники даного виду охоронного обладнання запропонують на ваш вибір максимально прийнятне рішення, а також подальше експлуатаційне обслуговування.

Зростаючим попитом на сьогоднішній день користуються електричні ворота різних типів: орні, відкоти і підйомні (приводи електро воріт залежать від конфігурації). Їх встановлюють як в загальному огорожі будинку або виробничого приміщення, так і в гаражах, ангарах, складах.
Проблема дистанційного контролю вирішується за допомогою gps трекерів, які застосовуються для визначення місцезнаходження людей, тварин, товарів і транспорту.

Незамінний gps трекер для дітей — він дозволяє встановити зону, в якій знаходиться дитина, і на комп’ютер або стільниковий телефон батьків вивести сигнал тривоги.

Захистити себе від непрошених гостей, а також забезпечити безпеку території виробничого комплексу або котеджного селища можна за допомогою різного типу огорож. Замовнику потрібно тільки визначитися з ціновим сегментом і естетичним рішенням встановлюється загородження. Види колючого дроту, яка використовується при цьому, також обумовлюється клієнтом. Наприклад, двухосновная колючий дріт значно міцніше одноосновної, оскільки в якості основи використана додаткова нитка.

Підвищені вимоги до міцності огорожі привели до того, що дані види колючого дроту поступово витісняються колючою стрічкою. Вона виготовляється з оцинкованої сталі і являє собою міцну стрічку з колюче-ріжучими шипами, оповиту навколо основи.

Додатковою перешкодою до проникнення на територію об’єкту, що охороняється послужить установка шлагбаума. Ціна залежить від виробника та матеріалу: одні працюють практично в будь-яку погоду, інші не розраховані на сувору зиму і при знижених температурах може знадобитися піднімати і опускати стрілу шлагбаума вручну.

Надійним захистом периметра об’єкта служать також протитаранні бар’єри, які забезпечують затримання транспортних засобів, несанкціоновано проникли на територію.