Відеоспостереження в квартирі

Відеоспостереження в квартирі
Відеоспостереження в квартирі дозволяє забезпечити охорону і контроль за житлом в момент відсутності власників.
 
Установка камер спостереження особливо знадобиться тим, у кого в квартирі працюють няні, гувернантки або доглядальниці. Також відеокамери можна встановити для контролю за станом літніх людей або для спостереження за маленькими детьмі.Помімо усього іншого системи відеоспостереження виконують охоронні функції, наприклад, дозволяють зафіксувати проникнення злочинців або виникнення надзвичайної ситуації в квартирі.
 
ВСТАНОВЛЕННЯ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В КВАРТИРІ
 
Існує багато різновидів відеокамер. Для установки відеоспостереження в квартирі використовуються модульні, корпусні купольні, або мініатюрні відеокамери. Модульні камери застосовуються для монтування в пожежні датчики, захисні кожухи або предмети інтер’єру. Вуличні відеокамери прикріплюють на стіни і дуже рідко на стелю. Такі камери часто застосовують для відеоспостереження в офісі або на території банку. Купольні відеокамери монтуються на стіни або на стелю. Такі камери випускають і з інфрачервоним підсвічуванням, що дозволяє вести відеоспостереження навіть в темний час доби. Мініатюрні камери бувають двох типів: циліндричні і квадратні, вони кріпляться переважно на стени.Стоіт відзначити, що відеоспостереження в квартирі може мати кілька режимів для безперервного запису за раніше встановленим таймером або ж по детектору руху. Камера буде здійснювати запис того, що відбувається тільки після потрапляння в поле зору, що рухається.
 
Прихованого відеоспостереження У КВАРТИРІ
 
Існує кілька варіантів прихованого відеоспостереження в квартіре.Одін з найбільш популярних- це установка в передпокої квартири відеодомофона, на який зводяться зображення зі прихованої камери і зображення з прихованої камери і зовнішньої панелі відеодомофону, встановлені в холі біля ліфта або в холі у квартир.

Інший варіант установки прихованого відеоспостереження для квартири зустрічається значно рідше. На сходовій клітці поруч з ліфтом або в холі у квартири встановлюються дві приховані камери. У слабкострумових стояках встановлюються два модулятора і блок живлення для відеокамер. На загальну двері у ліфта прикріплюється електромагнітний замок, кнопка виходу, зчитувач і приймач радіосигналу. Відеосигнал з двох прихованих камер приходить на домашній телевізор. Величезна перевага даної системи в тому, що всі роботи ведуться в загальному холі відеосигнал з двох прихованих відеокамер приходить на домашній телевізор по вже існуючому телевізійному кабелю. При бажанні цей відеосигнал можна запустити в сусідні квартири, при цьому майже нічого не змінюючи в монтажі, тільки потрібно придбати необхідне обладнання. Таким чином, вартість установки цього типу прихованого відеоспостереження в квартирі стане в три рази дешевше, ніж традиційний відеодомофон.