Види обслуговування систем відеоспостереження

Види обслуговування систем відеоспостереження
У даній статті розглядаються основні види обслуговування відеоспостереження з точки зору виконуваних робіт.

Системи відеоспостереження в даний час стали одним з обов’язкових елементів обладнання магазинів, складів, виробничих і житлових об’єктів. Ця апаратура дає можливість здійснювати якісний контроль, запобігати правопорушенням, забезпечити оперативну розкриваність скоєних злочинів.
 
Для того щоб система ідеально справлялася з усіма покладеними на неї функціями, потрібно забезпечити професійний супровід відеоспостереження.
 
Види обслуговування відеоспостереження

Компанії, що спеціалізуються на обслуговуванні систем відеоспостереження, здійснюють три види робіт:
Усунення дефектів установки, помилок в проектах.
Профілактичні та ремонтні операції.
Удосконалення систем.
 
На жаль, не завжди установка відеокамер, передавачів, приймачів, всіх елементів проводиться кваліфікованими фахівцями. Помилки в проектуванні, монтажі значно знижують якість спостереження, не дають можливість обладнанню повністю виконувати призначені функції.
 
Компанія, з якою укладається договір про супровід, бере на себе відповідальність за якість спостереження. Тому сервісне обслуговування систем відеоспостереження починається з перевірки схем, проектів, ретельного огляду кожного елемента конструкції, аналізу результативності її роботи. Виявлені дефекти, помилки усуваються, при необхідності проводиться демонтаж, заміна неякісних деталей, вузлів.
 
Профілактичні роботи здійснюються з періодичністю, передбаченою в договорі. Фахівці виконують всі операції, які потрібні для забезпечення якісної роботи кожного елемента і всієї системи, виробляють своєчасну заміну деталей, приладів, що вийшли з ладу, оперативно роблять ремонт в разі аварійних виникнень несправностей.
 
В супровід систем відеоспостереження входять і роботи з удосконалення конструкції, встановлення нового обладнання замість застарілого, яке не відповідає вимогам.
 
Профілактичне обслуговування відеоспостереження

Електронні технічні пристрої забезпечують високу якість спостереження, зручність в експлуатації, відрізняються багатофункціональністю. Але ці прилади досить примхливі, вимагають уважного, професійного регулярного догляду. Будь-які незначні фактори: пил, бруд, порушення в конструкції кріпильних елементів можуть стати причиною неякісної роботи системи, зниження її ефективності. Кожен пристрій вимагає своєчасної заміни зношених елементів для підтримки якісної роботи, збільшення терміну служби. Всі ці операції входять в комплекс послуг супроводу відеоспостереження.
 
Під час профілактичного обслуговування фахівці здійснюють перевірку кабелів, огляд, очистку відеокамер, тестування їх кріплень. Проводиться перевірка, чистка, настройка приймачів, передавачів, сервера, заміна акумуляторних батарей і т.д.