Системи безпеки

Системи безпеки
Існують єдині системи безпеки, в яких роз’єднаність і видима самостійність окремих компонентів традиційних систем усунені за допомогою використання сучасних цифрових методів обробки сигналу і застосуванням принципово нових методів організації потоків даних.

Існуючі типові проекти дозволяють автоматизувати проектування конкретних об’єктів. Системи безпеки для житлового сектора і ділових центрів включають в себе системи відеоспостереження, охоронну сигналізацію периметра об’єкту, що охороняється, охоронну сигналізацію внутрішніх приміщень і окремих найбільш цінних предметів інтер’єру.
 
Системи безпеки для транспорту включають в себе рішення для підприємств і складів, для дорожньо-патрульних служб, для комплексного забезпечення безпеки автопаркінгу, а також систем відеоспостереження в метро.
 
Системи безпеки для торгівлі вирішують проблеми забезпечення безпеки співробітників і покупців, постійного спостереження для запобігання злодійства і конфліктних ситуацій між працівниками і покупцями, ведення статистики відвідуваності торгових залів і виконують інші важливі завдання.
 
Умови сучасної соціально-політичного життя пред’являють ряд підвищених вимог по відношенню до служб охорони.
 
Правильним рішенням охоронних завдань практично завжди буде установка комплексної системи безпеки. Якщо існують цінності матеріальні чи інтелектуальні, то обов’язково знайдуться і порушники, готові викрасти або завдати шкоди фірмі або людині.
 
Системи безпеки завжди конфигурируются під умови замовника і включають в себе відеоспостереження і аудіоканали з системами запису і службами тривожного реагування, системи контролю доступу, охоронно-пожежну сигналізацію, мовне оповіщення людей при виникає пожежі, кабельні комунікації і автоматику, систему часофикации (в разі необхідності) , конференцсвязь і багато інших елементів.
 
Установка якісної системи безпеки вимагає серйозного професійного підходу при проектуванні і використання надійного обладнання відомих фірм.
 
Для серйозного підприємства шкоди від збоїв може бути надмірним. Тому рекомется не економити і купувати тільки якісне обладнання, а його монтаж замовляти тільки у професіоналів.