Рекомендації по вибору інсталятора систем охорони в Україні

Рекомендації по вибору інсталятора систем охорони в Україні
Ось ви вибрали відповідне обладнання, відеокамери спостереження, які відповідають більшості пред’явленим вами вимогам. Так само камери повинні відповідати вимогам технічного завдання. Але не варто забувати, що всі зусилля можуть бути нівельовані, якщо монтаж камер відеоспостереження, установка сигналізації та іншого охоронного обладнання буде проводитися компанією, співробітники якої не є професіоналами своєї справи і мають поверхневе уявлення про специфіку монтажу високоскладного охоронного обладнання та роботи в цій області.

Як вибрати компанію інсталятора охоронних систем

Не дивлячись на те, що подібних компаній з кожним роком стає все менше, проте існує ймовірність напоротися на явних профанів. Як же дізнатися професіоналів і виключити з переліку потенційних контрагентів негативний елемент? Та дуже просто! Основоположний ознака час, протягом якого компанія займається монтажем і постачанням охоронного обладнання. Компанія, яка не прагне до стабільності своєї роботи на ринку, не вкладає кошти у свій розвиток, розвиток матеріально-технічної бази, транспорту і професійний розвиток своїх кадров- приречена на короткий термін свого існування. У таких компаніях не заведено стимулювати фінансово своїх співробітників, зарплата персоналу нижче середньої на ринку таких послуг. Плинність і непрофесіоналізм, відсутність зацікавленості персоналу і інші моменти позначаються на вартості робіт. Вона нижча за середню. І, зрозуміло, це не може не позначитися на якості робіт, яке не витримує критики.

Якщо компанія серйозна, то питань професіоналізму персоналу приділяється першочергова увага. Керівництво таких компаній не скупиться на кошти для підвищення кваліфікації персоналу, який задіяний безпосередньо в монтажі. Персонал таких компаній оснащений обладнанням, матеріалами та інструментами, які відповідає нашому технологічному часу і які необхідні для надання якісних послуг. Серйозність фірми можна простежити ознайомившись з періодом роботи на ринку, з кількістю обслужених і зданих об’єктів, переконавшись в професіоналізмі і освіченості персоналу. Слід поцікавитися відгуками колишніх і діючих клієнтів і бажано безпосередньо у клієнтів, яких повинно бути не мало у компанії, яка вважає себе гідною виконати ваше замовлення.

Виходить, що для того, щоб бути впевненим, що монтаж охоронного обладнання, сигналізації та системи відеоспостереження виробляє фірма, яка відповідає вимогам, потрібно вибрати таку компанію, переконавшись, що до неї з боку клієнтів відсутні нарікання і претензії щодо якості та термінів виконання заявлених робіт і здачі об’єкта. Варто відзначити і порядність компанії має не останнє значення. Поважаюча себе фірма не допустить до робіт не підготовлений персонал, який може скомпрометувати компанію своїми діями. Ці ознаки дозволять замовнику бути впевненим в тому, що гроші витрачені не даремно.

Не слід з розмови з менеджером фірми, який пропонує Вам послуги своєї компанії, робити висновки про компанії. Потрібно розуміти, що завдання менеджера- продати послугу, і заради виконання цього завдання навіть негативно характеризуються фірми можуть найняти високопрофесійного менеджера. Вам потрібно цікавити не менеджер, а технічний персонал і його ставлення до роботи, а так само специфіка обладнання.