Альтернативи охоронній сигналізації. Заходи запобігання квартирних крадіжок

Альтернативи охоронній сигналізації. Заходи запобігання квартирних крадіжок
Причини відмови від установки охоронних систем та сигналізації

Кожен власник квартири, в Україні і не тільки, неодноразово замислювався про необхідність встановити в квартирі або в будинку систему охоронної сигналізації. Кожен домовласник замислювався про послуги пульта централізованої охорони для забезпечення безпеки свого будинку або квартири чи іншого своєї будови. І вже тим більше кожен міг переконатися в доцільності цих заходів. Бо вони працюють і дійсно є дієвими заходами щодо захисту свого майна. Майже кожен день ми чуємо зведення МВС про квартирні крадіжки. Ми в своїх новинах неодноразово писали про те, що охоронна сигналізація, встановлена в квартирі або будинку, допомагає якщо не запобігти саму крадіжку чи інше посягання, то швидко розкрити скоєний злочин. Але, не дивлячись на масовану аргументацію доцільності установки систем охорони, наші люди не особливо поспішають убезпечити себе технічними засобами.

Цьому є пояснення. Точніше два.

Перша причина-це банальне небажання і недовіру. Багато хто думає, що охоронна система, наприклад система відеоспостереження, не спроможна забезпечити недоторканність їх житла і цінностей в ньому. Багато хто не обгрунтовано не довіряють охоронним компаніям, що надають послуги пультової охорони. Мовляв, пізно приїдуть, а то і взагалі не приїдуть. В результаті такі люди мають часом проблеми, вартість яких набагато вище ніж вартість установки охоронної сигналізації в квартиру.

Друга причина-відсутність у людей коштів для установки технічних засобів охорони. Вони прекрасно розуміють, що сигналізація або відеоспостереження, встановлені для охорони квартири, мінімізують ймовірність злочинів проти їх майна. Але, за браком коштів, вони відкладають установку систем безпеки.

Саме для таких людей, які не поспішають встановити сигналізацію з другої причини, ми вирішили дати кілька порад як уникнути квартирної крадіжки і втрати майна і цінностей в результаті роботи домушників. Зрозуміло, що це не панацея, але ці заходи істотно знижують вірогідність подібного роду неприємностей.

Заходи безпеки при неможливості встановити сигналізацію або іншу систему охорони.

Отже:

Не залишайте під дверима квартир і будинків коробки і упаковку з-під дорогої техніки. Це допомагає злодіям ідентифікувати спроможність господарів.

Гучний якісна музика з вікна або просматриваемость плазмового екрану телевізора свідчать про достаток і може служити сигналом.

Перенесіть лічильник електроенергії всередину квартири. За свідченнями лічильника злочинці можуть визначить чи вдома господарі.

Подружитеся з сусідами. Пильність сусідів часом може допомогти не гірше сигналізації.

Йдучи, зашторювати вікна і включіть приглушене світло. Це сімітірует присутність господарів в будинку.

Їдучи надовго попросіть сусідів виймати кореспонденцію з поштової скриньки. Наявність купи паперів в ньому свідчить про боргом відсутності господарів.

Третина домушників проникає через вікна. Квартири на першому і на останньому поверхах знаходяться в групі ризику. Встановіть обов’язково грати на вікнах.

Непогано було б повісити на вікно наклейку будь-якої охоронної компанії міста, що квартира під охороною. На раму можна встановити миготливий світлодіод, який може імітувати встановлену сигналізацію. Не завадить муляж відеокамери або прикріплений корпус датчика обсягу або датчик руху з палаючим діодом. Це відлякає злодія.

Ви вирішили купити сейф? Насамперед злодії починають відкривати саме його. Не тримайте всі гроші в сейфі. Час же, витрачений злочинцем на відкриття замку, вам на руку.

Звертайте увагу на волосся, нитки, сірники, які змінюють своє располоденія при відкритті дверей. Це можуть бути контрольки, встановлені злодієм для виявлення тривалості відсутності господарів.

Не забувайте, що правопорушники можуть надіти форму працівників комунальних служб, обходячи під’їзди. Будьте пильні.

Ці прості заходи допоможуть уникнути втрати майна і грошей.

Але не забувайте, що ніякі заходи не будуть настільки дієві, як встановити нагадування або укладений договір з охоронною фірмою.