Автомобільний відеореєстратор. Загальні відомості

Автомобільний відеореєстратор. Загальні відомості
Відеореєстратор — це автономний пристрій, що дозволяє записувати сигнал, який отриманий від відеокамер, на жорсткий диск або інші носії. У більшості випадків, відеореєстратори надзвичайно легко налаштувати, їх обслуговування не викликає проблем з огляду на їх високу надійність. Відеореєстратор може одночасно обробляти дані з декількох, підключених до нього відеокамер. в автоматичному режимі може здійснюватися запис даних з камер відеоспостереження. За допомогою програмного забезпечення може бути реалізовано віддалене відеоспостереження через віддалений доступ завдяки Інтернету. Відеореєстратор і програмне забезпечення дозволяє формувати зображення на моніторі для здійснення спостереження в реальному часі або перегляду записаних даних. Зображення з камер відеоспостереження, за допомогою реєстратора, формується в окремому для кожної камери вікні. Існує можливість повноекранного перегляду сигналу з обраної відеокамери.
Але сьогодні ми розповімо про автомобільні відеореєстраторах.

Автомобільний відеорегістратор- сфери застосування

Сфери застосування автомобільного відерегістратора вельми широкі. Їх застосовують транспортні компанії, що спеціалізуються на візництва і вантажоперевезеннях. Реєстратори використовуються для фіксування і отримання даних про маршрут руху транспорту, його зупинках, швидкості руху, дотриманні правил дорожнього руху, для забезпечення безпеки від злочинних посягань та для інших цілей в інтересах керівництва компанії. Купити відеореєстратор може так само будь-яка приватна особа для фіксування даних руху транспортного засобу і навколишнього оточення в межах поля зору відеокамери. Дані автомобільного відеореєстратора можуть бути використані як доказ невинуватості в разі ДТП. Відеореєстратор, якщо він сертифікований для цих цілей, може бути використаний співробітниками правоохоронних органів.

Види автомобільних відеореєстраторів

Автомобільні реєстратори відеосигналу можуть бути двох видів:

виконані у вигляді компактного моноблока, в якому відеокамера і монітор інтегровані в корпус приладу і який монтується на скло автомобіля за допомогою спеціального кронштейна. Такий варіант найбільш прийнятний для приватного використання. Можливий перегляд даних безпосередньо на пристрої.

Автомобільний відеореєстратор у вигляді окремого блоку, до якого потрібно підключати камеру, мікрофон, монітор або іншу периферію. Такі прилади набагато дорожче, але і дають ширші можливості їх застосування. Зокрема, вони дають можливість програмування на запис сигналу по певній події: різке прискорення, екстрене гальмування, удар та інше. Багато володіють інфрачервоним підсвічуванням.

Практично будь-який відеореєстратор має можливість настройки таких характеристик, як стиснення відеосигналу, швидкість запису, розширення і формат зображення, якість аудіоряду та інше. Більшість приладів підтримують роботу зі змінними носіями і оснащені USB інтерфейсом. Автомобільні відеореєстратори оснещени антивібраційної захистом. Більшість сучасних пристроїв подібного роду мають функцію нічної зйомки.