Бездротова GSM сигналізація

Бездротова GSM сигналізація
Безпека, як галузь, з кожним роком стає все більш технологічною. Якщо раніше безпека асоціювалася з чоловіком атлетичної статури, то зараз інша картина. На передовій ринку знаходяться кошти технічної охорони. Останнім часом ми могли бачити величезний технолігіческій стрибок у розвитку систем охорони. Системи охоронної сигналізації, як і будь-який охоронне устаткування не стоять на місці. Йде постійний розвиток на шляху до підвищення якості та здешевлення виробництва. У наш час йде битва за споживача і виграє цю битву той виробник, який надасть продукт якісний і адекватний за ціною. Якщо раніше встановити охоронну сигналізацію означало прокласти кілька десятків метрів кабелів, оснастити об’єкт купою датчиків і іншого устаткування, то реалії сучасності диктують зовсім іншу стратегію. Все більшим попитом користується бездротова сигналізація, що працює по радіокаталам.

Новим витком у розвитку охоронної сигналізації стала бездротова GSM сигналізація, яка виконує всі функції звичайної сигналізації і, при цьому, не вимагає витрат і сил по установці і прокладання кабелю, в т.ч. і живить. У бездротових системах сигналізації робота всіх охоронних датчиків побудована через спеціальний виділений радіоканал, харчування ж здійснюється за допомогою вбудованих автономнихgsa сигналізація джерел живлення (акумуляторів).

Відмінними критеріями бездротової GSM сигналізації від звичної провідний є:

вартість безпосередньо охоронної сигналізації;

вартість інсталяції;

можливість установки власними силами;

можливість масштабування;

вплив (зміна) на інтер’єр.

Ціна охоронної GSM сигналізації і вартість установки

Звичайна дротова сигналізація вимагає блок живлення, датчики, дроти, кнопки, контролер, що становить чималу частку загальної вартості сигналізації. Вартість же бездротового варіанту складають датчики і радиобрелок. Таким чином, з огляду на ціну, при однакових умовах, на ринку систем безпеки, бездротова сигналізація обходиться при покупці поки на 50-60% дорожче, ніж звичні провідні.

Розрахунок вартості інсталяції проводиться з урахуванням витрат на кріпильні матеріали (наприклад, дюбелі, короби та інші), а також безпосередньо на роботу. Аналізуючи ці витрати можна прийти до висновку, що монтаж звичайної дротяної сигналізації обійдеться майже в 50% її вартості. У той час, як бездротова охоронна сигналізація може бути встановлена всього за 10% вартості. Таким чином, інсталяція бездротової сигналізації виграє за вартістю, так як виходить більш економною.

Можна встановити сигналізацію самостійно

Економію при установці системи охоронної сигналізації може дати її власноручний монтаж. Для звичайної дротяної сигналізації такий варіант дозволить зберегти, як ми вже переконалися, до половини вартості самої сигналізації. Однак, і процес її інсталяції, в цьому випадку, досить довгий і трудомісткий. Встановлення ж бездротової сигналізації — досить просте завдання, що вимагає, найчастіше, проведення робіт по правильному розміщенню бездротових датчиків, а також включенню «вилки» в розетку. Як ми бачимо, і в цьому критерії бездротова сигналізація «виграє» перед провідний.

Бездротові охоронні системи відрізняються так само:

Можливістю масштабування.

Можливість масштабування — це критерій, який показує гнучкість і змінність (розширення) існуючої системи в разі додавання одного або декількох датчиків. Для провідний сигналізації цей процес вимагатиме черговий прокладки проводів, розміщення датчиків в спеціальному коробі і інших дій за типовою установці. У разі використання бездротової сигналізації вся завдання по додаванню датчиків зведеться до його розміщення в необхідному місці і звичайному перепрограмуванню приймача (проводиться по керівництву користувача).

Відсутністю необхідності внесення змін в інтер’єр.

При інсталяції провідний сигналізації висока ймовірність виникнення необхідності внесення значних змін в інтер’єр, пов’язаних, в першу чергу, з появою проводів та інших технічних перетворень, пов’язаних з ними, короба і т.д., в залежності від самого інтер’єру. Встановлення ж бездротової сигналізації не тягне за собою таких великих змін, адже видимими залишаться лише датчики. Тому, найкращим часом для того, щоб обзавестися провідний сигналізацією є період ремонту, під час якого можна забезпечити приховування всіх використовуваних проводів і переходів в стінах. Бездротову сигналізацію можна встановити в будь-який час без додаткових витрат на зміну інтер’єру або на повторний частковий ремонт.