Електронний замок в системі безпеки

Електронний замок в системі безпеки
Не дивлячись на те, що механічні замки, як інженерні засоби в загальній системі безпеки мають досить часте застосування, деякі їх характеристики істотно поступаються електронним замкам. Ці замки, останнім часом, витіснили своїх механічних предків і завойовують все більше нових шанувальників.

Замки, до яких ми всі звикли, які відмикаються ключем і механізм яких наводиться в дію м’язовою силою людини, відходять на авторів позиції. Вони замінюються електронними замками, які по ряду характеристик перевершують механіку. Тепер не потрібно ключ для відкриття замку. Досить коду, що складається з символів або цифр. Введення цього коду і відмикає замок буквально протягом секунди після набору. Людина може за своїм вибором встановити будь-який зручний код, йому не потрібно міняти ключі або носити їх з собою. Якщо ви вирішили встановити електронний замок, то відчуєте всю зручність його використання. Загалом, електронний замок дуже корисний пристрій.

Електронний замок в системі безпеки дуже потрібна річ. Адже зламати такий пристрій дуже важко і складно. Хіба що методом підбору кодової комбінації символів. А це вже десятки тисяч комбінацій.

Електронні замки, як і будь-який високотехнічне охоронне устаткування, можуть бути впроваджені і інстальовані в будь-яку систему безпеки будь-якої складності. Як приклад можемо розглянути можливість подачі певних сигналів на охоронний пульт або включення охоронної сигналізації при введенні неправильного пароля більше трьох разів.

Швидкість відкриття дверей таким замком вище, ніж при використанні звичайного механічного. До того ж сам процес гранично простий, то й говорити про принципи роботи. По терміну служби електронні замки так само на висоті. Їх довговічність вище. З огляду на меншої кількості механічних елементів, вони менш схильні до виходу з ладу і корозії. Імовірність заклинювання так само мінімальна. Куди простіше виготовити дублікат клуча, ніж підібрати код доступу та відкриття електронного замка.

Такі замки живляться від електричних мереж або мають автономне живлення від акумулятора. Це розширює можливість їх використання в місцях, де відсутня можливість живлення від мережі.

Щиро сподіваємося, що ви, засвоївши цю інформацію, і прийдете до висновку про доцільність купити і встановити електронний замок. Дамо ряд порад, які допоможуть більш ефективно використовувати його в системі безпеки.

У жодному разі не фіксуйте код замка на папірцях, в комп’ютерах і телефонах. Він може стати надбанням злочинців.

Не використовуйте в якість пароля свої особисті дані, як номер телефону, дати і номер рахунку. Ці дані злодій передирає в першу чергу.

Код відкриття замку повинні знати тільки уповноважені на те особи.

Подбайте про його періодичної зміни.

Слід зауважити, що є електронні замки, які відкриваються не тільки за допомогою коду. Є системи, що діють на основі розпізнавання магнітних карт, біометричні системи та інші.

Так само слід знати, що існують замки, які повністю позбавлені механічної складової. Наприклад магнітні, які можна зустріти в під’їздах.

Варто пам’ятати, що потрібно періодично проводити сервісне обслуговування замку і його ремонт, якщо буде потреба.

Не забувайте, що безпека бізнесу і вдома, це в першу чергу ваша турбота.

Приймайте правильні рішення.