Відеоспостереження в реальному часі

Відеоспостереження в реальному часі
На сьогоднішній день використання систем охоронного відеоспостереження є найбільш ефективним способом здійснювати максимальний контроль над об’єктом.

Структура системи включає в себе:
1. відеокамери.
2. відеореєстратор — апарат для запису.
3. монітор — пристрій відображення відеосигналів.

Камера фіксує зображення, що входить в її кут огляду, і передає інформацію на відеореєстратор, який записує відео і відправляє прямо на монітор. Існує два типи систем відеоспостереження: провідні і бездротові. Особливості об’єкту, що охороняється визначають вибір того чи іншого типу систем.

Наявність системи відеоспостереження, що працює в реальному часі, допоможе вам або працівникам служби безпеки швидко зреагувати при проникненні на об’єкт сторонніх осіб або в разі виникнення іншої нестандартної ситуації.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити торшеры в магазине Керамис, які ви можете придбати вже сьогодні за найнижчими цінами.

Віддалене відеоспостереження в реальному часі дозволяє на постійній основі проводити моніторинг приміщення, що охороняється або території. Ядром цього складного технічного обладнання є IP-камери або web-камери, в які вбудовані декодери, оцифровувати вхідну інформацію. За участю мережевого інтерфейсу оцифровані блоки інформації з відеокамер передаються за допомогою інтернету на підключений до системи монітор, що відображає те, що відбувається в реальному часі.

Спостереження із застосуванням web-камери досить просто. Відеокамера через комп’ютер підключається до мережі інтернет і передає інформацію. У більшості камер є пристрій, призначений для прикріплення до стелі, стін, кронштейнів та поворотним апаратів.

Установка подібної системи можлива практично на будь-якому об’єкті або території. Квартира, заміський будинок, гараж, офісні приміщення, автомобільна стоянка, будівельний майданчик — все це може перебувати під вашим контролем До того ж система віддаленого відеоспостереження в реальному часі — автономна і дуже швидко встановлюється і підключається, здатна стабільно функціонувати в різноманітних умовах навколишнього середовища. Можлива установка подібних систем і на об’єктах комунікацій, таких як: канали водопостачання, енергетичні та газорозподільні мережі, громадський транспорт місцевого та міжміського масштабу.
 
Слід зазначити, що дана система є майже універсальною, так як дозволяє поєднати в собі невеликий за розмірами відеореєстратор, який видає високоякісну відеоінформацію з можливістю відеоконтролю за допомогою GSM зв’язку, моніторинг звуку при підключенні радиомодема, WI-FI доступ.
Перераховані вище можливості задовольнять запити навіть найвибагливішого замовника.

Відеоспостереження в реальному часі, як вид відеоспостереження, не має суттєвих відмінностей від традиційного, проте варто відзначити його перевага. Справа в тому, що при організації такого виду систем відеоспостереження практично відпадає необхідність в прокладанні коаксіальногокабелю, так як сигнал передається по мережі. А це зменшує і час, і роботи на створення системи відеоспостереження.

На сьогоднішній день найбільш ефективною і перспективною системою безпеки є саме відеоспостереження в реальному часі, віддалене відеоспостереження. У такого роду системах не представляє труднощів зберігати відеозаписи на комп’ютері або ж завантажити їх на сервер провайдера. Більш того, тут існує досить просте рішення щодо захисту архіву: одночасне накопичення відеозаписів на кілька носіїв. Таким чином зловмисники не зможуть знищити свої улікі.Камери відеоспостереження, які мають доступ в мережу, здатні автоматично передавати інформацію на комп’ютер. Але в більш професійних системах комп’ютер аналізує отримувану від IP-камер інформацію і вже по закладеному в нього алгоритму зберігає необхідні відеозапису. При відеоспостереження в реальному часі Ви можете як вести спостереження за допомогою монітора відеоспостереження онлайн або працювати з наявними архівами відеозаписів. Можна задавати певний проміжок часу, після закінчення якого відеозаписи будуть автоматично видалені з накопичувача.

Основні переваги

Перелічимо основні переваги віддаленого відеоспостереження:
— Відеоспостереження онлайн дає Вам можливість контролювати ситуацію на Вашому об’єкті в режимі реального часу з будь-якої точки земної кулі. Ви також можете віддалено управляти настройками системи.
— Абсолютна відсутність будь-яких обмежень на кількість камер відеоспостереження і використовується обладнення. Ви можете встановити одну відеокамеру або цілу мережу, розподілених по всьому підприємству. При цьому як число камер, так і відповідні налаштування системи відеоспостереження Ви завжди зможете оперативно змінити, навіть не перебуваючи безпосередньо на самому об’єкті.

Віддалене відеоспостереження — це гарантія того, що Ви маєте стовідсотковий контроль над ситуацією, незалежно від вашого поточного місця розташування.

Додайте до цього ще й наявну в камер відеоспостереження в реальному часі можливість зберігання інформації на різного виду носіях.