Приховані міні камери – місце для установки

Приховані міні камери – місце для установки
Якщо у вас є сумніви в чесності своєї няні або домогосподарки, прихована камера – ідеальний варіант для вас.

Ті технології, які використовуються у виробництві прихованих камер, щороку все більше вдосконалюються, за рахунок чого дозволяють монтувати камери у все більш важкодоступні місця. У 1960-их, в фільмах про шпигунів, нерідко можна було побачити приховані камери, що встановлюються в різних маленьких отворах, окулярах та ін. Технологія, яка була в той момент фантазією, сьогодні – вже реальність, т. к. сучасні приховані камери можна встановлювати в дрібні предмети. При цьому, володіючи настільки малими розмірами, вони записують зображення з високою роздільною здатністю.

Якщо бажаєте мати непомітний і постійний контроль над якоюсь частиною вашого будинку або офісу, можете встановити камеру в опудало тварини, настінні годинники або макет книги. При даному підході навіть умнейшей няні доведеться витратити багато зусиль, щоб розкрити таємницю контролю.

До речі, варто сказати, що заказать автозапчасти по г. Киев можна на сайті na-hodu.com.ua за доступними цінами вже сьогодні.

Варіанти установки камери (для тих, хто хоче подати оголошення «куплю приховану відеокамеру», але не може визначитися з місцем установки):

В квіти. Кімнатні листові рослини в горщиках — прекрасне місце для установки мініатюрних прихованих камер.

У вимикачі. Поставити камеру в панель вимикача, сказавши, що він нібито не працює.

У відеотехніку і ТБ-техніки. Часто біля телевізора у нас в будинку стоїть купа додаткової техніки, такої, як DVD-плеєр, ресивер і пр. камеру Можна встановити в корпус схожого пристрою, поставивши його потім на звичне місце.

У спальній кімнаті.

В іграшці. Приховану камеру непогано встановити в непримітну пластикову іграшку, яка, перебуваючи на видному місці, не привертає уваги.

У карниз. Мало кому прийде в голову там шукати камеру, а приховані камери через компактних розмірів здатні вільно поміщатися в підлогою стержні карниза.

На ПК. Навколо комп’ютера завжди на столі маса різних пристроїв, тому помістивши камеру серед них, ви можете бути впевнені, що вона залишиться непоміченою.

На книжкову полицю.

У макеті книги або в рамці фото.

Розміщення на кухні:

На холодильник. Якщо на холодильнику у вас стоїть багато різних предметів, камеру можна заховати серед них.

У коробку. В непривабливій коробці від якоїсь старої млинцевої суміші.

У чашку. В пластиковій старої чашці темного кольору, попередньо зробивши в ній отвір.

Взагалі, сучасна прихована камера може бути захована де завгодно, варто лише проявити фантазію, уявивши собі місця, залучають найменше уваги.