Відеоспостереження в клубі

Відеоспостереження в клубі
Специфіка відеоспостереження в нічному клубі – це робота при низькій освітленості, а також великий задимленості. Тому, вибираючи систему відеоспостереження для клубу, необхідно зрозуміти, що камера тут виконує або оглядову, або ідентифікаційну функцію.

Робота в таких умовах передбачає застосування ІЧ-підсвічування грамотної компонуванні з чорно-білими камерами. При вході в заклад доцільно встановити кольорові камери з високою роздільною здатністю. А ось для танцполів добре підійдуть камери з електронним затвором, що дозволяє отримати зображення відмінної якості при швидкому русі об’єктів.

Приховані камери для клубів зайві через недостатньо якісної картинки. Тому, встановлюючи відеоспостереження в клубі, рекомендуються купольні камери, з оглядом в 360 градусів, і стельові, т. к. не звертають на себе увагу і не створюють дискомфорту у відвідувачів. Якщо в клубі досить низька стеля, до якого можна дотягнутися рукою, то можна закрити камери полікарбонатними куполами, або спеціальними металевими кожухами.

До речі, на сайті /comp-and-periphery/noutebook_pc/monobloky/ ви можете придбати сучасні якісні моноблоки, завдяки яким вам буде ще зручніше аналізувати зображення з камер.

Щодо кольорових камер, потрібно зазначити, що вони зобов’язані бути, але немає потреби на них будувати всю систему. Ці камери краще ставити на вході, де додається освітлення вулиці, і процес ідентифікації клієнтів не буде важким. Дозвіл повинен бути не нижче 640Х480, що дозволить розпізнати об’єкт по обличчю в зоні до двох метрів. Виявити ж, хто порушує порядок, дозволять оглядові камери, які мають ширококутний об’єктив.

Ефективне відеоспостереження в клубі, в першу чергу, починається з високоякісних ідентифікаційних камер при вході в клуб і наявності оглядових камер, які покривають максимум території, в тому числі зону паркування, щоб контролювати персонал і відвідувачів. Для огляду залу, наприклад, досить напівсферичної камери, об’єктив якої дає кругову панораму. Дозвіл може бути 2048Х1536, якщо це дозволяє освітлення. В іншому випадку слід встановити чорно-білі камери в протилежних сторонах і інфрачервону підсвітку. У бару і біля пульту ді-джея, де деталізоване відео не завадить, можна встановити додаткові камери.

Щодо моніторів для спостереження, в клубі переважно використовувати монітори дозволу 1920Х1200, що забезпечують чудову чіткість навіть маленьких зображень, якщо перегляд ведеться відразу з великої кількості камер. Не варто витрачати гроші на промислові монітори, особливо якщо клуб розташований в будівлі. Більш доступними сьогодні є монітори з діагоналлю 24 дюйми. Обов’язковим для них є тільки присутність цифрового входу HDMI, DVI або DisplayPort, що забезпечує передачу зображення без втрати якості.

І насамкінець, згідно з законодавством, там, де розміщені камери, необхідно розташувати спеціальну табличку «ведеться відеоспостереження». В іншому випадку, система буде розглянуто, як негласний збір інформації, за що доведеться нести кримінальну відповідальність.