Особливості роботи з відеоархівом

Особливості роботи з відеоархівом
Цифровий відеореєстратор дозволяє здійснювати перегляд і пошук відеоінформації по даті і часу, конкретної камери. Тримплексный цифровий відеореєстратор дозволяє одночасно переглядати архів, записувати і здійснювати відеоспостереження. Архів може вбачатися в режимі мультиэкрана, і, до того ж, тут присутня функція масштабування кадру та цифрового збільшення. Цифровий відеореєстратор здатний експортувати відеоінформацію на різного роду зовнішні носії (CD-RW, USB, Flash, SD, DVD, HDD).

Програмний детектор руху і зовнішні охоронні датчики

Детектор руху відеокамери або сигнал з охоронного датчика, підключених до цифрового відеореєстратора, запускає реакцію на цю подію в системі відеоспостереження. Та ж реакція може бути ініційована комбінацією сигналів детектора і датчика руху.

Вам може також знадобитися компьютерная помощь для правильної організації роботи з відеоспостереженням.

Реакція на яку-небудь подію в системі відеоспостереження може ініціюватися детектором руху одній з камер або сигналом з охоронних датчиків (руху, розбиття скла відкриття дверей), підключених до цифрового відеореєстратора. Також цифровий відеореєстратор може вважати подією комбінацію сигналів детектора і датчиків руху. Чутливість і маска детектора руху налаштовуються для кожної камери відеоспостереження. Це дає можливість налаштувати запис для кожної камери, підключеної до цифрового відеореєстратора: прибрати перешкоди (сніг, листя, зміна освітленості), налаштувати зони детекції будь-якої складності і форми.

Віддалене управління цифровим відеореєстратором

Для заміського будинку, взимку часто залишається без нагляду, в даний час широко застосовуються системи відеоспостереження з можливістю віддаленого доступу (наприклад, з використанням мережі Internet). Для дистанційного відеоспостереження можна також використовувати підключення за допомогою стільникової мережі. При такій конфігурації доступ до системи відеоспостереження здійснюється з будь-якого місця земної кулі, де є підключення до мережі інтернет, більш того, Ви можете бути проінформовані про поточні події по e-mail, на який можуть бути відправлені як інформаційні повідомлення, так і фотокадри.