Технічні характеристики відеореєстраторів

Технічні характеристики відеореєстраторів
Сьогодні охоронну систему не можна уявити без відеоспостереження. Широке застосування в даний момент знайшли пристрої здатні не тільки показувати в режимі реального часу запис, але записувати її, а також знімати звук з місця спостереження — це відеореєстратори. Вони також знайшли своє невід’ємне місце в інтегрованих охоронних системах, а також в системах спостереження правоохоронних органах, приватних охоронних агентств і для спостереження в організаціях торгівлі, казино.

Найбільш поширеним у світі вважається відеореєстратор, в якому є 4 вхідних каналу, тобто в нього стікається відео картинка з 4-х відеокамер. Однак існують пристрої, здатні обробляти інформацію з 4-х і 16-ти камер спостереження. Він відповідає всім сучасним вимогам і правилам безпеки, а також володіє дуже непоганим зовнішнім виглядом, що можна використовувати в заміському котеджі або дачі. Відео реєстратор зовсім не важко підключити до звичайного монітора від комп’ютера, в результаті чого можна отримати картинку в режимі реального часу. Його також можна підключити до комп’ютера, щоб після запису відео можна було стиснути його.

До речі, зверніть увагу, що на сайті moneyveo.ua ви можете швидко та легко отримати позику в режимі онлайн на вигідних умовах!

Відеореєстратор дуже схожий зі звичайним комп’ютером, оскільки має в своєму складі вінчестер з жорсткими дисками для зберігання інформації, мікропроцесор і інші елементи цифрової електроніки. Це записуючий пристрій може зберігати в своїй пам’яті велику кількість інформації і зберігати її близько року, оскільки обсяг енергонезалежної пам’яті відеореєстратора складає близько 1 терабайта.

Це пристрій здатний оцифровувати і записувати на свою пам’ять не тільки зображення і те, що відбувається на території записується звичайними камерами, а й камерами прихованого внутрішнього і зовнішнього спостереження. При покупці відео реєстратора в комплект входитиме спеціальне програмне забезпечення, яке дозволить проводити запис і архівувати на комп’ютер дані. Також можна буде за допомогою такого ПО переглядати інформацію, що надходить з камер спостереження.

Відеореєстратор, який має кілька каналів в своїй конструкції, має від 1-го до декількох аудіо виходів, це залежить від компанії виробника. Пристрій запису може виробляти запам’ятовування в стандартних комп’ютерних форматах, що робить його універсальним. Якість зображення можна змінювати не тільки в автоматичному, але і а ручному режимі. Передати записану інформацію можна як за допомогою носія, так і за допомогою глобальної мережі інтернет.

Відеореєстратори дуже не вибагливі і не вимагають спеціального обслуговування. Однак зрідка необхідно запрошувати фахівця для підналагодження і налаштування камер і всієї системи відеоспостереження.