Мережевий відеореєстратор

Мережевий відеореєстратор
Мережевий відеореєстратор — це обладнання, призначене для зйомки певної частини об’єктів і приміщень. Від стандартних систем відеоспостереження його відрізняє ряд переваг. Робота відеореєстратора походить від мережі 220 вольт. Практично кожен комплект обладнання має систему безперебійного живлення. При відключенні центрального енергопостачання робота по запису триває і шкоди при відключенні немає.

Складається комплект з декількох елементів:

Камера. Висока розширення і функціональні режими зйомки дозволяють розгледіти навіть найменші елементи і деталі. Деякі моделі мають центральний процесор, який додає ряд функцій. Постійне порівняння дозволяє виділяти і помічати зміни автоматично, після чого оповіщати людини. Щоб камера не була ушкоджена, її поміщають в металевий футляр. Він герметичний і не дозволяє вологи проникнути всередину. В особливо суворих кліматичних умовах з низькими температурами передбачено також і пристрій обігріву.

До речі, зверніть увагу, що на сайті safetypro.com.ua ви можете замовити послуги з охорони в надійної та перевіреної компанії.

Монітор. Він розташовується на місці контролю. Підключається до камери за допомогою дротів і кабелів. Щоб виключити неправомірне фізичне втручання його укладають в кабель-канал або гофровану трубу.

Стандартне відображення чорно-біле. Деякі більш дорогі вироби можуть передавати зображення і вночі, завдяки інфрачервоному спектрі. Якщо ж на території є кілька записуючих пристроїв, то потрібно підключити кілька елементів або зробити поділ екрану на кілька елементів відображення.

Карта пам’яті. На мережевих відеореєстраторах інформацію можуть записувати на жорсткий диск персонального комп’ютера або мобільного. Обсяг залежить від кількості камер і розкадровки. Стандартна розкадровка зазвичай не перевищує п’ятнадцяти кадрів в секунду. Це відео з невеликим гальмуванням. Однак настройки дозволяють зменшити або збільшити швидкість. Відповідно від цього змінюється і час заповнення елемента зберігання. Після заповнення необхідно видалити дані або встановити іншу порожню карту пам’яті.

Пристрій діаметрального контролю дозволяє розгортати камеру на 270 градусів і виробляти огляд більшої площі. Додатково підключається пристрій контролю доступу. Купувати комплект відеореєстратора варто в фірмових магазинах згідно з вимогами і характеристиками.