Види відеореєстраторів

Види відеореєстраторів
Сучасний ринок відеореєстраторів вражає своїм асортиментом. Різноманітність продуктів настільки велике, що, не знаючи основ класифікації, дуже важко визначитися зі своїм вибором.

До речі, за адресою http://kratos-systems.com/videonablyudenie/ ви можете замовити встановлення відеоспостереження за найнижчими цінами.

Для початку нагадаємо, що відеореєстратор — це серце і мозок будь-якої системи відеоспостереження. Він записує, систематизує, зберігає і відтворює сигнал.
За якими ж характеристиками виділяють види відеореєстраторів?

По-перше, це профільна специфікація. Залежно від планованих специфічних завдань виділяють такі види реєстраторів:
— для реалізації відеоспостереження за станом приватних будинків, магазинів, офісів і для спостереження за правопорушеннями з боку відвідувачів;
— для моніторингу касових операцій (встановлюються на касах банків і супермаркетів для контролю і усунення можливих грошових махінацій);
— для моніторингу та номерного обліку автотранспорту (вони встановлюються на контрольних пунктах в’їзду-виїзду з охоронюваних територій, на парковках, логістичних пунктах обліку);
— для моніторингу, реєстрації та обліку руху поїздів по території комбінатів, заводів і великих індустріальних об’єктів;
— вторинні слабші за характеристиками відеореєстратори, які служать як компоненти в загальній територіально-розподіленої спостережної системі (використовуються на великих об’єктах з єдиним наглядовою центром).

Другий основою для класифікації, варто виділити интерфейсную складову, в залежності від цього виділяють:
— реєстратори відеосигналу NVR, які взаємодіють лише з IP-відеокамерами;
— гібридні реєстратори HDVR, вони поряд з аналоговими входами мають і IP-інтерфейс;
— PC-based DVR — реєстратори на основі персональних комп’ютерів, зазвичай виконані у вигляді комп’ютерної плати, яка ресурси харчування, продуктивності і функціональності черпає від самого комп’ютера;
— аналогові DVR, працюють виключно з аналоговими камерами;
— автомобільні реєстратори відеосигналу Car DVR, працюють в специфічних умовах монітора дорожньої ситуації під час руху транспортного засобу.

Третьою основою для класифікації можна виділити кількість камер, що обслуговуються відеореєстратором. По цій характеристиці виділяють одноканальні, чотирьохканальні, восьмиканальні, 16-ти канальні і 32-канальні системи запису відеосигналу.

Виділені аспекти класифікації є тією основою знань, яка дозволить Вам вибрати ідеально підходить відеореєстратор для необхідних цілей. Правда ще для остаточного вибору варто проаналізувати технічні характеристики обраних моделей.

Підсумовуючи, варто провести аналогію з відомим висловом про важливість і потрібність всіх професій. Зрозуміло, що на практиці можливі зміни області використання відеореєстраторів, але як би там не було, найкраще зі специфічними цілями будуть справлятися саме орієнтовані на ці завдання реєстратори.

Сьогодні існує велика кількість моделей відеореєстраторів, які відрізняються технічними характеристиками і, відповідно, вартістю. Вибір відповідної моделі серед цієї множини пристроїв залежить від місця, де вона буде експлуатуватися.

Для малих і середніх установ цілком підійдуть 4-х і 8-ми канальні пристрої. Побудова системи відеоспостереження на підприємствах та інших великих об’єктах потребують застосування 16-ти канальних відеореєстраторів. Від кількості каналів буде залежати можливе число підключаються відеокамер.

Перед покупкою даних пристроїв замовникам корисно почитати відгуки про них. Такі відгуки пишуть самі користувачі, які вже встигли виявити плюси і мінуси використовуваних моделей відеореєстраторів.

У разі будь-яких ускладнень при виборі походять відеореєстратора рекомендується звернутися за професійною допомогою фахівців, які при необхідності зможуть зробити подальшу установку системи відеоспостереження.