Характеристики відеореєстраторів

Характеристики відеореєстраторів
Сьогодні на ринку охоронних систем безопасности пропонується велика кількість моделей різних відеореєстаторів. Тільки є досить важливе питання: чим же вони відрізняються?

Одним з найважливіших параметрів відеореєстратора — це кількість відеовходів (відеокамер), які одночасно можуть відображатися на головному моніторі і архівувати. Найбільш поширеними варіантами є стаціонарні 4, 8, і 16 канальні відеореєстратори. Подивившись каталог відеореєстраторів, ви з легкістю знайдете потрібний вам відеорегістатор.

Другий вагомий параметр — це сукупна швидкість архівації та відображення відеозображення, вимірюється в кадр / сек, тобто сукупне число кадрів в секунду. Розглянемо це на прикладі 4-х канального відеореєстратора з швидкістю запису 25 fps. Ділимо швидкість на 4 входи і отримуємо 6,25 кадру / сек тільки на одному відеовходами.

3-й параметр відеореєстратора — це присутність 1-го або ж кількох аудиовходов і їх записи. У найдешевших моделях цифрових відеореєстраторів зазвичай аудиовхода чи ні, або ж наявна 1 вхід. У більш дорогих моделях відеореєстраторів аудіовходів можливо більше, аж до числа однаковому числу видеовходів.
4-й параметр цифрового відеореєстратора — це присутність LAN порту, тобто можливості роботи відеореєстратора по мережі. На віддаленому PC інсталюється софт, що йде в комплекті з відеореєстратором, встановлюються необхідні параметри, і оператор, який сидить за комп’ютером, отримує можливість повністю управляти установками відеореєстратора, переглядати відеозображення в реальному часі і працювати з записом. Присутній можливість роботи з відеореєстратором онлайн при включенні високошвидкісний смуги і статичного зовнішнього ip адреси на стороні цифрового відеореєстратора і високошвидкісний смуги з боку віддаленого PC.

5-й параметр цифрового відеореєстратора — це вомзожность перегляду запису з HDD на комп’ютері, записаного на цифровому відеореєстраторові.

6-й параметр цифрового відеореєстратора — це присутність VGA виходу. Якщо він є, то є і можливість підключати до нього монітор ПК.

7-й параметр цифрового відеореєстратора — чисельність і ємність жорстких дисків, що встановлюються в цифровий відеореєстратор. У самих нескладних моделях є підтримка одного диска до 500 Гб. У цифрових відеореєстраторів середнього цінового діапазону, в першу чергу, врахована підтримка 2 дисків до 500 Гб кожен. У найбільш елітних моделях може бути підтримка 8-ми накопичувачів.