DVR відеореєстратори

DVR відеореєстратори
Центральним приладом будь відеосистеми є DVR або відеореєстратор. Це спеціальний прилад, до якого підключаються задіяні в системі відеокамери та інше обладнання. Його завдання — записувати передані камерами відеодані, які потім зберігаються в архівах реєстратора. Також відеореєстратори DVR забезпечують відтворення відеозаписів за допомогою підключених до них моніторів. Крім того, багато сучасних DVR підтримують додаткові функції. Наприклад, вони дозволяють здійснювати пошук потрібних матеріалів за різними параметрами. Деякі моделі обладнані детекторами руху. Вони аналізують надходять з камер зображення і, якщо на них зображені якісь небезпечні для об’єкта події, можуть передавати тривожні повідомлення або активувати охоронну сигналізацію.

Представлені на ринку реєстратори відрізняються, в першу чергу, кількістю робочих каналів. Саме через них до приладу підключаються камери. Число каналів може досягати тридцяти двох. На базі таких реєстраторів будуються потужні відеосистеми масштабних і важливих об’єктів. Для невеликої системи досить чотириканального пристрою.

До речі, вас може зацікавити проверка на полиграфе, яку ви можете замовити на сайті enigraph.com просто зараз!

Також відеореєстратори DVR можуть мати різні обсяги дисків, де зберігаються архіви відеоматеріалів. Чим більший обсяг архіву має DVR, тим до більш високого класу він належить. Але в більшості моделей передбачена можливість розширювати обсяги архівів шляхом додавання додаткових дисків. Інший важливий параметр реєстратора — це дозвіл, в якому записуються зображення, а також підтримка різних форматів, які використовуються, щоб зменшувати обсяг матеріалів. Найефективнішим в даний час вважається кодек H.264.

Вибираючи реєстратор, потрібно враховувати всі ці параметри. Тобто, цей прилад підбирається під конкретну відеосистему. Системи охоронного спостереження, як відомо, будуються на аналогових і цифрових камерах. Залежно від цього і вибирається реєстратор. Якщо в CCTV присутні цифрові відеокамери, слід вибіратьDVR відповідного типу, і навпаки. Але існують і гібридні відеореєстратори DVR — пристрої, які обладнані аналоговими і цифровими виходами. Такі моделі можуть використовуватися в системах охоронного спостереження, де присутні два типи відеокамер. Ці пристрої здатні оцифровувати передану аналоговими камерами інформацію і записують зображення в сучасних цифрових форматах. Гібридні DVR — оптимальне рішення для змішаних відеосистем.