Відеореєстратор стаціонарний

Відеореєстратор стаціонарний
Відеореєстратори використовуються практично у всіх системах охоронного спостереження. Ці прилади потрібні, щоб записувати передані камерами відеодані, архівувати їх і зберігати на спеціальних дисках. Реєстратор — це головне пристрій CCTV, що забезпечує злагоджену роботу всіх підключених до системи відеокамер та інших приладів.

Також відеореєстратор стаціонарний дозволяє реалізувати додаткові можливості відеоспостереження. Вони полягають в інтелектуальному аналізі відеозаписів, розпізнаванні на кадрах руху та інших потенційно небезпечних ситуацій. Сучасні DVR дозволяють підключати пристрої інших охоронних систем. Зокрема, за допомогою тривожних виходів до них можуть бути приєднані датчики ОПС. При виявленні небезпеки реєстратор може активувати сигналізацію.

Реєстратори працюють або з цифровими відеокамерами, або з аналоговими моделями. Відповідно, подбіраяDVR, потрібно виходити з того, на яких камерах побудована відеосистема. Але часто охоронне відеоспостереження на об’єкті ведуть обидва типи камер. Щоб оцифрувати аналогове відео, потрібно або підключити додатковий кодировщик, або використовувати відеореєстратор стаціонарний гібридного типу. Це цифрові моделі, які обладнані аналоговими відеовиходами, і до них можна підключати будь-які камери. А їх кількість визначається числом каналів, якими обладнаний реєстратор. Для невеликої системи цілком достатньо чотирьохканальної моделі. У масштабних відеосистемах, що включають безліч камер, працюють багатоканальні пристрої професійного класу.

Інші особливості реєстраторів, що дозволяють віднести їх до того чи іншого класу, полягають в їх робочих параметрах. Найважливіший з них — це можливий обсяг відеоданих, який може вмістити диск DVR. Однак деякі моделі дозволяють додавати диски, збільшуючи тим самим обсяг. Крім цього, відеореєстратор стаціонарний професійного рівня записує відео з високою швидкістю, хорошим дозволом і підтримує кілька форматів запису. Ці параметри визначають продуктивність всієї системи і якість записуваного відеоматеріалу. Є моделі, робочі параметри яких досить високі, завдяки чому вони відповідають вимогам професійних систем. При цьому невисока вартість DVR дозволяє віднести прилад до бюджетної категорії. При виборі реєстратора бажано все-таки проконсультуватися з фахівцями.