Дорогі відеореєстратори

Дорогі відеореєстратори
Популярність відеореєстраторів сьогодні висока, що це данина моді або ж дійсно потрібна річ для всіх?

Що гріха таїти, власники машин люблять прикрасити свій автомобіль різними новими штучками, як то антирадари, навігатори, а ось тепер — відеореєстратори, але все ж головне — це їх корисні властивості. Цей розумний прилад творить невидимі чудеса: по-перше, ви самі їдете акуратніше, по-друге, його наявність відразу натякає всім учасникам дороги, що у вас є маленький захисник, і до того ж відлякує нечесних співробітників поліції. І найважливіше, в разі інциденту він здатний економити час, гроші і нерви, саме в такій ситуації ви згадайте з вдячністю той момент, коли придбали відеореєстратор.

Ось чому дуже важливо при покупці відеореєстратора не помилитися і зробити правильний вибір, щоб вже бути впевненим напевно у вашому постійному свідка і захисника.

Зверніть увагу, що на сайті https://www.ohrana.ua/kamery-videonablyudeniya/ ви можете придбати камери відеоспостереження найвищої якості за найкращими цінами.

Безумовно, ціна сьогодні ще залишається показником якості, економити не варто, краще вибрати надійний і дорогий відеореєстратор.

У чому основна відмінність дорогих приладів від бюджетних? Дешеві, звичайно, теж ведуть відеоспостереження, але тільки ось функцій мінімальний набір. Різниця в кількості каналів для мікрофонів і камер, в швидкості запису та вирішенні.

Дорогі гаджети все мають можливість використовувати прилад по мережі інтернет. Існують і різні способи збереження інформації USB-Flash пам’ять, диски, USB-Комп’ютер. Не всі мають і VGA-роз’єм. Купуючи недорогий прилад, не сподівайтеся на відмінну якість відео і звуку, картинка, швидше за все, буде «зернистої», а рівень шуму — високим. Важливо, щоб відео дозвіл було мінімум 640х480, а розмір матриці від 1,3 мегапікселя. Не менш важливий кут огляду камери, у дорогих він значно вище, це забезпечує більшу інформативність. Ну, і всіма відомий факт, що виробники дешевих товарів економлять на матеріалі і збірці, висновок про більшої практичності і довговічності робіть самі.

Вид кріплення. Відмінно, коли легко і надійно встановлюється і також легко знімається. Кріплення у вигляді присоски — простий і хороший варіант. Бажано, щоб прилад обертався хоча б по горизонталі, щоб не упустити можливість зняти важливі події, наприклад, розмова з співробітником ДІБДР.

У будь-якому випадку, кожен покупець повинен для себе визначити найважливіші критерії вибору і актуальність тієї чи іншої моделі, а потім вже вирішити наскільки цілеспрямованими будуть його витрати.