Види систем оповіщення

Види систем оповіщення
Існують наступні види систем оповіщення:

— Мовне оповіщення;
— Система оповіщення про пожежу;
— Система візуальне оповіщення;
— Система звукового оповіщення;

Отже, мовне оповіщення — це те, що дає можливість людині отримати величезну кількість важливої ​​інформації. Такі системи застосовуються в великих офісах, на суднах, в готелях і т.д. У місцях, де є велике скупчення людей, але їм дуже складно зорієнтуватися в даному приміщенні. Тому, коли спрацьовує система оповіщення про небезпеку, то людина прекрасно розуміє, що йому потрібно йти з цього місця, але куди? Тому мовне оповіщення здійснює передачу інформації через заздалегідь записану мова оператора.

Зверніть увагу, що на сайті legion-security.com.ua/guard-signaling/ ви можете замовити встановлення охоронної сигналізації швидко та вигідно!

Тепер людина отримала точні інструкції і здатний самостійно знайти вихід зі спорудження і врятуватися. Це більш ефективно, ніж просте звукове сповіщення, яке просто видає звук про небезпеку і не дає точних рекомендацій про порятунок і причини небезпеки. Але така система набагато дорожче, тому не кожен бажає проводити її установку на своєму об’єкті.

Система звукового оповіщення

Далі у нас в списку йде система пожежного оповіщення — це система, яка дає людині інформацію про те, що він знаходиться в небезпеці, при цьому причина відома, пожежа в спорудженні. Дане сповіщення безпосередньо підключається до датчиків і системи пожежної безпеки. Після того, як датчики помітили загоряння, вони подають сигнал на програматор, який вже і запускає оповіщення про небезпеку. Це дуже ефективно, адже саме такі системи і таке оприлюднення врятувало мільйони людей по всьому світу.

Якщо людина попереджений своєчасно, то це дає йому можливість уникнути небезпеки і врятувати своє життя, а так само допомогти тим, хто самостійно цього зробити не може. Візуальне сповіщення було створено для того, щоб так само давати додаткові вказівки для людини, який потрапив в небезпеку. Як правило, таке оприлюднення позначає вихід з споруди, або ж підсвічує шляху до нього.

Таке сповіщення нерідко виконано у формі стрілок і володіє червоним кольором, адже це колір небезпеки, а стрілки можуть швидко показати людині шлях до порятунку. Завдяки такій додатковій системі оповіщення, людина може більш якісно зорієнтуватися і врятуватися. Але візуальне сповіщення, як правило, супроводжується звуковим сигналом, адже візуальне сповіщення досить складно помітити і звернути на нього уваги, якщо вам не повідомили про небезпеку.

З усього вищесказаного, ми можемо зрозуміти той факт, що такі системи оповіщення були створені тільки для того, щоб дати людині можливість отримати необхідну інформацію про небезпеку і ефективно на все це відреагувати. Так само ми прекрасно розуміємо, що саме такі технології дозволяють рятувати мільйони людей щорічно від різноманітних небезпек, а значить, вони дійсно повинні розвиватися і далі, вони повинні виконувати своє призначення і дарувати нам велику кількість позитивних якостей від своєї роботи.

Так само ми прекрасно розуміємо, що будь-яка система безпеки просто не має ніякого сенсу без такої системи оповіщення. Саме за цими всіма причин оповіщення є головною складовою будь-якої системи безпеки. Будь то попередження про пожежу або злочинця, система оповіщення дасть нам можливість врятувати своє життя і захистити себе.