Особливості та переваги GSM сигналізації

Особливості та переваги GSM сигналізації
Крім основних функцій і місця застосування, сучасна gsm сигналізація для дачі або іншого об’єкта дозволяє власнику в разі не бажання того, щоб оточуючі сусіди і злочинці не знали про те, що його немає вдома, автоматично час від часу може увімкнути освітлення, телевізор або музичний центр . Це дозволяє ввести оточуючих в оману і, отже, запобігти передумови проникнення в житлове приміщення.

Наприклад, якщо влітку потрібно регулярно поливати газон або квіти, а вільного часу у господаря немає, то автоматична сигналізація може сама включити, а після вимкнути подачу води. Невід’ємним перевагою, яким володіє gsm сигналізація для квартири, полягає в тому, що навіть якщо власник забуває вимикати електроприлади, вони можуть бути відключені через периферійний модуль. Тому власнику достатньо зателефонувати на центральний пульт системи і відключити всі прилади в будинку.

Gsm сигналізації — їх будова

На сьогоднішній день будь-який покупець знає, що кожна Gsm сигналізація для будинку або для дачі, офісу або гаража має свій комплект поставки та інші відмінні риси.

Сьогодні більшість виробників подібного обладнання, при продажу пропонують відразу кілька пультів управління, кількість яких коливається від двох до трьох штук.

Головним же елементом будь-якої подібної системи є центральний пульт, який в залежності від марки та вартості може мати навіть кольоровим екраном або декількома світлодіодами.

Усередині цього приладу розташована плата і сім карта за допомогою якої відбувається автоматичний дозвон або надсилання текстових повідомлень власнику того чи іншого об’єкта. Крім того, сигналізація цієї серії не може працювати без датчиків руху, виявлення запаху диму або газу, датчиків температури та інших невеликих приладів, пов’язаних з центральним блоком. Адже навіть при відключенні електрики, система не перестане працювати, так як в комплекті є вбудований акумулятор, який може підтримати функціонування всієї системи. Час роботи автономного живлення становить від декількох годин до доби в залежності від моделі та потужності.

Варто відзначити, що gsm сигналізація для гаража настільки «розумна», що навіть оповісти власника про відключення електрики. Всі елементи розумної системи з’єднуються між собою за допомогою спеціальних кабелів або радіозв’язку.

На закінчення необхідно сказати, що сучасна Gsm сигналізація являє собою інноваційну інженерно-технічну систему, яка дозволить людині в свою відсутність простежити за всіма процесами, що відбуваються на території. Крім того, вартість всієї сигналізації окупається протягом одного року.