Ідеальне рішення — дріт Єгоза

Ідеальне рішення - дріт Єгоза
Для забезпечення безпеки різних об’єктів, нарівні з усілякими системами безпеки, досить ефективно використовуються інженерні загородження Егоза. Є одним з найбільш важливих елементів, комплексного захисту таких об’єктів, як — теплоенергетичні і атомні електростанції, військові арсенали і частини, об’єкти пенітенціарної системи, нафтопереробні підприємства, складські приміщення різних організацій, аеропорти і т.д.

Крім того, під час роботи підприємств, часто виникає необхідність здійснення короткостроковій, тимчасової охорони об’єкта, яка виконується в основному, з використанням сучасного колючого дроту Єгоза. Як однією з найбільш високоефективних технічних засобів захисту, які є нездоланною фізичною перешкодою для людей і тварин. Ідеально поєднує в собі, ціну і якість продукції, що використовується в системах захисту об’єктів.

Історія дроту Єгоза

Винайдена і запатентована в Наприкінці 1873 року фермером Г. Роузом, з Іллінойсу, колючий дріт, спочатку являла собою дротяний паркан для домашньої худоби. На ньому кріпилися дощечки з закріпленими на них, шматками гостро заточеним дроту.

До речі, вас може зацікавити обменка доллар, в якій ви можете знайти найкращі курси на ринку просто зараз!

Такі форми забору, спонукали багатьох інших фермерів дещо модернізувати конструкцію і вже в 1874 році, світ побачила нова «колючка», в якій гострі шипи обмотувалися вже навколо дроту. Щоб вони не зміщувалися, їх обмотували інший дротом. Цю вдалу конструкцію придумав Джозеф Ф. Глідден.

Запатентувавши своє «ноу-хау», він в 1874 році продав половину прав на свій винахід Іссак Еллвуд, разом з яким вони заснували компанію — «I.L. Ellwood Manufacturing Company ». Виготовила в 1875 році, близько 270 тонн продукції, а в 1900 році — вже понад 150 000 тон, колючого огорожі.

На сьогоднішній день, «колючку» практично не виробляють, так як її повністю замінила дріт Егоза. Що представляє собою металеву стрічку з гострими лезами і штампованими шипами. Виготовлення якої в Європі, було налагоджено спочатку в Німеччині. Причиною її популяризації стали: дешеве виробництво, висока ефективність і міцність конструкції.