Впевненість в співробітниках — запорука процвітання фірми!

Впевненість в співробітниках - запорука процвітання фірми!
Розкрадання з боку найманих працівників здатні завдати чималої шкоди справі. У великих компаніях є охорона і процедури, що дозволяють виключити крадіжки. А що робити власникам малого і середнього бізнесу?

Невблаганна статистика свідчить про те, що проблема вимагає прийняття кардинальних рішень. Число правопорушень, спрямованих на незаконне привласнення майна, зростає з кожним днем. Нерідко пропорційно з цим показником руйнуються перспективні стартапи і дохідні маркетингові моделі. Порятунок потопаючих, кажуть в народі, справа самостійне. Але навіщо тонути, коли є люди, завжди готові простягнути руку допомоги?

Між іншим, якщо вам потрібна аренда автобуса, ви можете перейти на сайт avtobus.site, завдяки якому можна орендувати автобус швидко та вигідно.

Сучасна притча про уразливого Голіафа

Яскравою ілюстрацією діяльності злодійкуватого персоналу служить випадок, який мав місце на одному з підприємств іменитого бренду «Samsung». Справа концерну проти власного співробітника набула широкого розголосу, адже йшлося про людину, частково утратив працездатність, але прийнятому на роботу. Інвалід-візочник близько двох років успішно привласнював тестові екземпляри пристроїв. Він навіть зміг налагодити збут краденого через пункт продажу старих телефонів і пристойно на цьому розбагатів. На момент судового розгляду стан зловмисника оцінювалося в 700 тис. Дол. Нанесений компанії збиток досі не озвучено, адже мова йде не про звичайний майно, а про технології.

Кого звинувачувати? Кадровиків або контролерів? До того, як почати виносити майно, співробітник пропрацював в підрозділі 4 роки і ніхто не запідозрив недобре, включаючи охорону. Годі й казати про представників малого бізнесу, які з економії накладають на себе кілька зобов’язань одночасно. Особливо, коли справа стосується підбору і перевірки персоналу.

Сам собі режисер

Заощадити на професійних рекрутерів і детективах норовить практично кожен підприємець. Однак, коли черговий співробітник виносить товар на енну суму або «рве» касу, ця стратегічна помилка змушує задуматися про ощадливість іншого роду. Якщо, звичайно, вже не довелося розпрощатися з бізнесом. Реалії життя можуть обіцяти і такий результат.

Дані про те, чим загрожує дбайливому господареві прагнення уникнути нібито зайвих витрат, вражають:

— розкрадання товарів на дрібні і великі суми

— псування і злодійство оргтехніки, а також робочих матеріалів;

— крадіжки зразків і прототипів;

— пограбування кас і сейфів

Сьогодні горе-співробітники не гребують і канцелярським приладдям. Під загрозою опиняються навіть матеріальні цінності загального вжитку. Як показує практика, на правопорушення персонал штовхає аж ніяк не бідність, а саме недбалість роботодавця. Його довірливість і відсутність контролю.