Як купувати на 1688

Коли підприємці вирішують зайнятися імпортом із Китаю, перед ними постає питання: на якому сайті вигідніше купувати товар для продажу. Бажано оцінювати вигоду у комплексі, а не лише з погляду ціни, яку пропонує продавець.

Важливо також, наскільки зручно організована робота майданчика, чи ймовірно зв’язатися з шахраєм, чи можна поспілкуватися з безпосередньо виробником, щоб попросити його внести якісь зміни до товару. Наприклад, покращити упаковку, додати набір запасних частин тощо.
При виборі між найпопулярнішими китайськими маркетплейсами — Алібабой, Таобао і 1688 — ми радимо клієнтам вибирати останній.

У чому переваги 1688.com перед Алібабою та Таобао

Це маркетплейс для оптової торгівлі всередині Китаю. Значить, саме тут можна знайти мінімальні ціни для місцевих.
Тут менше посередників, ніж на Алібабі, та набагато більше прямих виробників.
На 1688 г. суворіше стежать за діяльністю компанії, краще працює захист покупця і нижче ймовірність нарватися на шахрая.

За всіх своїх плюсів маркетплейс має свої особливості, через які іноземним покупцям знадобиться допомога посередника https://guangzhou-cargo.ru/posrednik-1688. Проте за статистикою наших клієнтів, навіть з урахуванням оплати наших послуг вони все одно заощаджують до 25% бюджету, обираючи 1688, а не Алібабу на замовлення великих товарних партій.

Навіщо потрібний посередник для викупу з 1688.com

Так як майданчик орієнтований на внутрішній ринок, багато продавців не мають ліцензії на експорт. Тільки цей документ дозволяє відправляти вантажі за кордон та отримувати валюту від іноземних покупців. Тому, щоб співпрацювати з таким постачальником, потрібно буде залучати китайську торгову компанію, яка оформить замовлення на себе та розплатиться у юанях.
Оплата відбувається лише з картки китайського банку. Зробити переказ у юанях з карти Union pay, випущеної іншим емітентом, не вдасться.

Як вигідно купувати на 1688.com

Починаючи працювати з платформою, радимо закладати більше часу на угоду. Багато виробників не тримають великого складу, а виготовляють партію на ваше замовлення. А оскільки з невеликими замовленнями вони, швидше за все, взагалі не працюватимуть, готуйтеся чекати 1-2 місяці з моменту укладання контракту до його відвантаження.

Якщо ви бачите неймовірно низьку ціну, не варто думати, що перед вами шахрай. Ціни у картці товару не завжди реальні. Потрібно надсилати запит постачальнику із зазначенням розміру партії. Зате, оскільки ви маєте справу з безпосереднім виробником, велика ймовірність, що ви зможете домовитися про внесення змін до дизайну або характеристик виробу. Можна також відразу замовити інструкцію російською та придатну для міжнародної доставки упаковку товарів.

Як шукати товар, коли все китайською

Якщо ви вже знайшли потрібний товар на іншому маркетплейсі, і хочете зрозуміти, скільки ви заощадите на 1688, можна використати пошук по фото. Другий шлях – використовувати хороший перекладач, наприклад, словник китайської BKRS.info.
Якщо ви шукаєте речі в стилі певних брендів, можна вводити в пошук не все слово, а кілька літер назви бренду.