У США у вільний продаж надійде нова гвинтівка, з якої кулі летять, як з «пожежного брандспойта»

У США у вільний продаж надійде нова гвинтівка, з якої кулі летять, як з «пожежного брандспойта»
Найближчим часом на полицях американських збройових магазинів з’явиться напівавтоматична гвинтівка, рівень скорострільності якої близький до автоматичної зброї. До спускового механізму SFS BFR, розробленим техаської компанією Slide Fire, патрони передаються за допомогою ременя, що дає її власнику можливість використовувати тисячі патронів.

Звичайний автомат може вчинити від 400 до 1000 пострілів в хвилину (7-17 пострілів в секунду). Брендон Реннер, директор відділу маркетингу і продажів Slide Fire каже, що гвинтівка зі схожими показниками стане доступна покупцям вже цієї осені за ціною в 6 тисяч доларів. За його словами, ця зброя стріляє як «пожежний шланг»: «Ми рекомендуємо використовувати не більше 30 патронів в ремені, але, в загальному, кількість патронів не обмежена».

Американський закон про зброю 1936 року і закон про захист власників зброї, прийнятий у 1986 році, забороняють громадянам мати в наявності таку зброю, як наприклад, автомат. Під класифікацію автоматичної зброї підпадають короткоствольні пістолети і короткоствольні гвинтівки. Однак зброярам з SFS вдалося знайти лазівку в законодавстві. Технологія Slide Fire використовує віддачу пострілу гвинтівки для прискорення швидкості стрільби, що дозволяє не класифікувати цю гвинтівку як напівавтоматичну. Для того, щоб внести певну зброю в категорію напівавтоматичного, при кожному натисканні на спусковий гачок з дула повинна вилітати тільки одна куля. Представники компанії стверджують, що така технологія надає людям можливість «вести вогонь безпечніше».

У США у вільний продаж надійде нова гвинтівка, з якої кулі летять, як з «пожежного брандспойта»

Власник Abilene Indoor Gun Range, збройового магазина, розташованого всього в 50 милях від штаб-квартири Slide Fire, сказав журналістам, що не планує продавати зброю з ременями для патронів, оскільки, на його думку, ці гвинтівки не користуватимуться великим попитом. Він вважає, що в Slide Fire не так зручна, як повністю автоматизоване зброю. «Це дійсно не проста гвинтівка, але в ній виразно присутня» захист від дурня «.