Адміністрація шкіл в Техасі намагається захистити школярів за допомогою нової системи безпеки

Адміністрація шкіл в Техасі намагається захистити школярів за допомогою нової системи безпеки
Управління шкіл в Ларедо (штат Техас) вирішило посилити систему безпеки в початкових школах. Зокрема, було встановлено нову електронну систему, яка покликана не допустити проникнення непроханих гостей і дозволити батькам менше турбуватися про дітей.

За словами офіцера Віктора Мора, ця система відрізняється наявністю додаткових нюансів. Всі входи в початкові школи закриті. «Відвідувачам необхідно натиснути кнопку дзвінка на дверях, щоб отримати дозвіл увійти», — каже сек’юріті.

Мануель Боканегра, чиї внуки відвідують школу Laredo Independent School, ділиться враженнями про цю ініціативу: «Думаю, це працює досить добре. Мені комфортніше думати, що внуки перебувають в безпечному місці. Перш мені доводилося турбуватися про дітей. Але знаючи, що працює нова система, стає якось спокійніше ».

Такі нехитрі технічні засоби, як дзвінок, домофон і камера виразно знижують ймовірність трагедії. «Ми намагаємося домогтися того, щоб школи стали безпечними. Кожен з відвідувачів перевіряється на благонадійність », — говорить офіцер Мора.

Управління шкіл планують до грудня встановити цю систему захисту в середніх і згодом у старших школах.