Створено робота — охоронця у вигляді колеса

Створено робота - охоронця у вигляді колеса
Новим словом в справі забезпечення безпеки, а також охорони офісних і житлових приміщень від незваних гостей може стати одноколісний самобалансуючий робот Roambotics Jr.

Робот-моноцикл здатний самостійно переміщатися по території, що охороняється і сканувати навколишній простір. Для цього він оснащений чотирма відеокамерами, що дає огляд в 360 градусів. Крім цього, роботу-охоронцю надали мікрофон, оснастили Bluetooth, Wi-Fi і забезпечили супутниковим зв’язком.

В обов’язки охоронного пристрою входить регулярна передача звіту про події всередині приміщення своєму власникові. При необхідності робот може також, використовуючи спеціальне програмне забезпечення, робити копії всієї зібраної інформації і зберігати її в «хмарі» фірми-виробника.

Однак у високотехнологічного охоронця є і істотний недолік — він відключається, якщо покласти його на бік. Таким чином, в разі проникнення зловмисників на територію, що охороняється, їм буде досить штовхнути пристрій. Незважаючи на це, охоронні структури вже зацікавилися роботом.
Орієнтовна вартість і дата надходження в продаж Roambotics Jr. виробник не розкриває.