Як вибрати якісні бризковики?

Як вибрати якісні бризковики?
Отже, виділяють два види бризковиків за місцем їх установки:

— передні. Як видно з назви, такі моделі встановлюються на передні колеса. Їх основним завданням є захист днища автомобіля від пошкоджень, які можуть утворитися від різного сміття і предметів, що зустрічаються на дорозі. Тому, установка таких бризговиков забезпечить водієві надійний захист днища автомобіля;

— задні. Установка таких фартухів проводитися на задні колеса. При використанні задніх бризковиків на автомобілі, можна запобігти потраплянню каменів, які вилітають з-під коліс, на лобове скло, що йде позаду автомобіля. Крім того, під час дощу і бруду на дорозі, при наявності задніх бризковиків мінімізується забруднення лобового скла, що йде позаду автомобіля, забезпечуючи нормальний огляд дороги.

При виборі бризковиків на https://avtomoda.ua/catalog/aksessuary/bryzgoviki/ слід звертати увагу на те, що вони бувають:

— універсальні — підходять для установки практично на будь-які марки автомобілів;

— оригінальні — призначені для певної марки авто.

Вартість перших значно нижче, ніж друге, тому кожен вибирає виключно відповідно до своїх можливостей.

Крім того, слід зазначити, що всі бризковики діляться на три типи відповідно до матеріалу, з якого вони виготовляються. Отже, бризковики бувають:

— пластикові — вважаються найбільш крихкими, але при цьому, досить жорсткими, що добре помітно в зимовий період часу;

— гумові — міцніші, але при цьому, абсолютно недовговічні, так як взимку вони «дубеют» і набагато більше схильні до пошкоджень;

— резинопластиковой — найбільш оптимальний, але в той же час, досить дорогий варіант, однак він своїх грошей коштує. Адже вони мають абсолютною якістю і зовсім не мають ніяких недоліків.